Wpis z mikrobloga

Jakie szkło hartowane polecacie do Lenovo Moto G 3rd Gen. LTE?
Zastanawiam się nad czymś, co by potrafiło spełnić swoją funkcję i nie kosztowało za drogo.
Z nillkin znalazłem tylko do moto g2 ( będzie pasowac do g3? ) sklep nillkin
exoguard
3mk flexible glass

Drugie pytanko - jak sprawują się takie szkła? Miał ktoś sytuacje w której pomogło?
Ostatnie - czy case nillkina frosted przed czymś zapobiega w praktyce? Przed porysowaniem, czy powazniejsze rzeczy takie jak sztywność ( typu telefon trudniejszy będzie do wygięcia w kieszeni ) lub amortyzuje upadek?
#lenovo #motog #android
  • 8
  • Odpowiedz
@Lewo: nie, nie będzie trudniejszy do zgiecia, to szkło można złamać siłą jednego palca

Jak lubisz mieć ekran bez rys to polecam. Jak mi się porysuje to wymieniam na następne szkło za 1$.
I Raz jak wysiadlem z samochodu to telefon mi wypadł z luźnej kieszeni i szkło się potluklo, a ekran został bez rysy.
  • Odpowiedz
@Gorion103: nie zamierzam tracić właściowości ekranu, dotyku i koloru by zyskać na sprzedaży kiedyś parę złotych więcej. bardziej mnie zastanawia, czy daje to coś w razie jakiegoś upadku. bo być moze te szkla zawszę się tłuką zeby trzeba było wymienić a bez szkła ekran by i tak wytrzymał
  • Odpowiedz
@Lewo: nie wiem czy faktycznie chronią
Jak upadnie ekranem na kamienie, tak jak mi, to wydaje mi się, że faktyczne pomaga. Jak plecami albo rogiem, to nie wiem czy zrobiłby jakąś różnice. Jakieś testy trzeba wyszukać.

Nie zamierzam sprzedawać, ot poprzedni telefon miałem bez ochrony na ekranie i po czasie był porysowany.
Teraz mam ekran jak nowy w 2(3?) letnim telefonie, bez żadnych negatywnych efektów. Dotyk działa jakby go nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewo nillkin frosted ochroni przed uderzeniem narozniki, nieco wytraci energie, cudow nie zrobi, bo to kawal pcv, czy silikonu. tak samo zadziala zwykly s-line z allegro za 2,49 zl
  • Odpowiedz