Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie zabezpieczeń rowerowych. Szukam jakiegoś z alarmem, ale nie do roweru tylko do wózka dla moich bliźniaków. Wózek musi stać na klatce przy wyjściu z bloku.. inaczej żonka nie wyjdzie z nimi na spacer gdy mnie nie ma.
#rower
  • 5
  • Odpowiedz
@benzdriver: Generalnie auto mogę parkować 5m od klatki i wózek czasami w nim zostawiam. Ale w takim wypadku żona na spacer nie pójdzie z maluchami, które jeszcze nie chodzą.. samych ich w domu nie zostawi.. a z wózkiem piętro niżej jest to jakoś realne.
  • Odpowiedz
@blumbyd: 5m to metrow czy minut? Ja wlasnie mam tak jak pisze @benzdriver - siedzac za granica zostawilem zonie auto gdzie w bagazniku jest wozek i nosidlo zeby mloda usadzic na czas rozkladania wozka. Fakt, ze gramoli sie z jedna sztuka dzieciaka, ale moze wez pod uwage jakies nosidelko zakladane na ramiona (nie wiec czy sa takie podwojne) zeby dojsc do tego auta
  • Odpowiedz
@sherkhaan: 5 metrów oczywiście. Gdyby to co piszesz było możliwe to bym nie pytał o zabezpieczenie. Zresztą ja auto często zabieram.. więc 50/50 wózek by stał w aucie.
  • Odpowiedz