Wpis z mikrobloga

@g0rn1q: A ja myślałem, że to były wibracje. Nie miałem tego telefonu, siostra miała i po prostu raz słyszałem jak puszczała muzykę gdy telefon leżał na biurku. Byłem przekonany że po prostu software'owo zakodowali w nim wibrowanie w rytm bassu
  • Odpowiedz
@luc_paw: Mój pierwszy telefon! :D nawet miałem do niego kilka kolorów tej gumy. Niestety nie potrafił obsługiwać dobrze tempa w dzwonkach monofonicznych przez co "Liber - Skarby" pobrane z papla.pl czy innego Wapstera nie brzmiał zbytnio jak Skarby
  • Odpowiedz
@Michelangelo haha miałem 3dni ten Telefon, po czym zablokowałem go złym kodem :( i już się nie dało odblokować nigdzie, bo nie było już serwisów Siemensa w Polsce, a w Nokii powiedzieli że nie mają już dostępu do bazy kodów :(
  • Odpowiedz
@mariner0s: sentyment... Kurde, w sumie do każdego swojego telefonu który miałem mam sentyment.
Przepraszam, ale musiałem się wypisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Nokia 3510i - do dzisiaj pamiętam, jak kupiłem grę za 10zł z groszami i się nie zainstalowała. W 2003 roku to była mała fortuna, także ojciec się wykłócał o to w salonie Idei i dopiął swego. Fajno się później grało :) I to tańczenie
  • Odpowiedz
Pamiętam jak ojciec kupił mi W200i, za jakieś 500zł to był mój pierwszy nowy telefon z MP3, kartą pamięci. Jaki ja byłem szczęśliwy. Do tego w tedy była promocja, ze jak się zarejestrowało telefon w internecie (a w tedy ciężko było u kogoś dorwać kompa z netem u mnie) to dostawało się takie zajebiste małe głośniczki. Oczywiście, nie wierzyłem, że je dostane, a tu psikus, przyszły MEGA bass jarałem się niesamowicie. Niestety
emil88 - Pamiętam jak ojciec kupił mi W200i, za jakieś 500zł to był mój pierwszy nowy...

źródło: comment_Tpa7U4ZJcaT78tPj5kiCMb4UBe02JMb0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz