Wpis z mikrobloga

@mariner0s: Sami amatorzy pchają się do zabawy, swego czasu miało się Simpad SL4, który oferował:
-GSM
-GPRS
-irda
-rs232
-pcmcia na wifi lub kartę cf
-Zdalny dostęp do serwera po telnecie lub RDP czy VNC
-Internet exploler
-CPU Strong ARM 166mhz
-64mb ram
urządzenie było bez GPU i filmy po przekonwertoeaniu na 2mbit szło oglądać!
Na PC instaloeało się winampa, dzięki czemu stramowało się dźwięki i przechwytywało w odtwarzaczu.
@Robert_K: Miałem, fajny był, irda, gierki, nawet kabel do kompa kupiłem żeby sobie wrzucać gry :) Bym dobrze wspominał, ale po kilku miesiącach używania systematycznie trafiał do serwisu, pieprzony poniemiecki szmelc.
@mariner0s: Ja nie pamietam nawet polowy telefonow ktore mialem.

Pierwszy to byl Siemens S65, aparat 1,3mpx - wtedy to byl szał #!$%@?. Kazdy vga mial.

Pozniej (juz troche losowo)

nokia 6630 - bardzo dobry
moto t720i
motorola v3 - klapki byly zajebiste
motorola v3i
nokia e61 - bardzo go lubilem
htc wizard - zabawy co niemiara
samsung d900 - genialny wyswietlacz
motorola e398 - fajnie grał
nokia e61
iphone 3gs
nokia
@beatha: Czytałem komentarze i też się dziwiłem, że nikt nie wrzucił. Normalnie nadtelefon. Miałem go kilka lat, jakieś 5 lat temu się przesiadłem na dotykowe, ale gdybym go teraz wyciągnął z szuflady, to śmigałby jak nowy :D
@poetakodu: Akurat ja przesiadłam się z niego na LG KP 500 chyba (cookie) i byłam strasznie zawiedziona. Pod pewnymi względami K770i był bardzo dobrze dopracowany i niektórych prostych funkcji i rozwiązań brakowało wielu późniejszym modelom (szczególnie tym pierwszym dotykowym sprzed androida).