Wpis z mikrobloga

@mac_jg: tylko może powstać paradoks. Albo raczej efekt logiczny, który nic nie udowodni.
Mianowicie jesteś tam ważną osobą. Mówisz światu czy komukolwiek "będę czekał w pewnym miejscu na podróżnika w czasie. Za 10 lat podam gdzie." Na spotkanie nikt nie przychodzi. Czyli podróże w czasie niemożliwe. Czyli nie podajesz miejsca za 10 lat bo po co?
Chwila... to skąd miałby wiedzieć gdzie się pojawić?
Z drugiej strony, powiesz, że 10 lat
@yggdrasill: @Matei123: Piszę z 5 lutego 2039 roku, stawiajcie wszystko na Borussia 3 - 1 Legia oraz Legia 1 - 0 Sporting. Możecie też postawić na wygraną Hillary Clinton. To na początek, nie mam problemów z dostępem do wehikułu czasu, więc po meczu Legii podam kolejne typy. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

//edit o cholera, trochę nie skalibrowałem napędu czasowego i mnie wywaliło parę godzin nie
@mac_jg: @Naxster: @yggdrasill:

28 czerwca 2009 roku Stephen Hawking wyprawił przyjęcie dla podróżników w czasie. Wszystko przygotowano jak należy – w jednej z sal Uniwersytetu w Cambridge nakryto stoły, nadmuchano baloniki, a nawet rozwieszono transparent witający gości. I co? Nikt się nie zjawił. Ku uciesze Hawkinga, który zaproszenia na swoją imprezę rozesłał dopiero na drugi dzień. Profesor chciał dowieść w ten sposób, ze podróże w czasie nie są możliwe.