Wpis z mikrobloga

Mirki, właściciele sklepów internetowych nadal mnie nienawidzą.

Robię #rozdajo półrocznych kont premium na aler.to. Każdy plusujący po wprowadzaniu przy rejestracji nowego konta kodu BLACKFRIDAY automatycznie dostanie konto w wersji premium. Kod będzie działał maksymalnie do 48 godzin.

Aler.to to moje narzędzie, które monitoruje wskazane przez użytkownika produkty w sklepach online a następnie wysyła maila w przypadku wykrycia przeceny. Pozwala monitorować zarówno popularne sklepy z elektroniką, butami, ubraniami, markety (Tesco online), drogerie (Rossmann) jak i porównywarki cen (ceneo, skapiec.pl). Pełna lista obsługiwanych od ręki sklepów znajduje się pod adresem: http://aler.to/pl/list/

#alerto #promocje #cebuladeals
  • 20
@ChineseMobilePhones: @thecar: a do tego mechanizm wirtualnych koszyków (list zakupowych), który podpowiedziałby w której aptece zestaw poszukiwanych leków będzie najtaniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy na wynikach wyszukiwania dodać przy każdym produkcie "dodaj do koszyka", każda apteka będzie miała oddzielny koszyk i na koniec byłoby podsumowanie.

Ja wpisałem kod bez plusowania i też mam premium. Ci idioci nawet tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nevertheless: ( )

@Wychwalany: @ChineseMobilePhones: nie będzie możliwe zaadaptowanie mojego serwisu do opisanego scenariusza z aptekami. Należałoby napisać dedykowane rozwiązanie od zera, coś na kształt ceneo.pl dla aptek.
@thecar:
Często jak dodaje link to kwota obniżki nie ustawia się w kwotach zaokrąglonych tylko np. 4,7 zł. Jak sam chce taką kwotę ustawić i zapisać to się nie da (przykładowy link).
Czy można zezwolić żeby przy wpisywaniu ręcznym dało się ustawić dowolną kwotę obniżki np. 1,25 zł? (przy ustawianiu strzałkami niech zostanie że leci co złotówkę)
I zarazem da się znieść wszystkie limity kwotowe dodawanych produktów? W tej chwili
Zapomniałem odpisać.

jaka jest różnica między kontem premium a standard ?

@kejor: na koncie premium możesz obserwować więcej produktów: http://aler.to/pl/premium/

Często jak dodaje link to kwota obniżki nie ustawia się w kwotach zaokrąglonych tylko np. 4,7 zł. Jak sam chce taką kwotę ustawić i zapisać to się nie da (przykładowy link).

Czy można zezwolić żeby przy wpisywaniu ręcznym dało się ustawić dowolną kwotę obniżki np. 1,25 zł? (przy ustawianiu strzałkami niech
@thecar:
Jakoś trudno mi sobie wyobrazić co ma wspólnego cena produktu z jego wpływem na obciążenie serwisu :P
Jak jest limit 30 produktów to co za różnica jaką one będą miały cenę?

Na upartego jak już tak teoretyzować to chyba raczej jest mniej przecen tanich produktów więc i alertów będzie mniej wysyłane to i obciążenie takimi tanimi przedmiotami jest mniejsze niż drogimi :)

Mam nadzieje że zmienisz jeszcze zdanie bo miałem