Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Nie wiem czemu tu pisze, ale od dłuższego czasu mam chęć się komuś wygadać, a problem w tym że nie mam komu.
Jestem mocno zamknięty w sobie, to chyba introwertyk się nazywa? Mam znajomych ale żadnego prawdziwego przyjaciela, kogoś z kim mógłbym pogadać, a nie tylko pośmieszkować. Mam ponad 20stke, za sobą gownoroboty na śmieciówce, chociaż wiem, że stać mnie na coś dużo lepszego ale brak mi odwagi. Trochę przeszedłem w domu jako dzieciak, może podchodziło to pod patologie. Chodzi o to, ze nie mam co ze sobą zrobić, czesto myślę o pętli, chociaż wiem że tego nie zrobię, ze wzgledu na to co przechodziła by rodzina po tym. Mam w głowie duże plany jeśli chodzi o przyszłość, ale z kimś a nie jako singiel. "Samotność jest wtedy, kiedy każdy tramwaj jest dobry" ~Sławek Despero - ostatnio ten cytat dosłownie opisuje moje życie, widzę na mieście jak ludzie weekendami się bawią i cieszą z życia, a ja zastanawiam się co poszło nie tak u mnie, jeżdżąc wieczorami bez sensu. Nie umiem sie otworzyc i wydostac z tego mojego samotnego świata. Pisze to siedząc właśnie sam przy piwie i papierosie, na zewnątrz przy temperaturze bliskiej 0, idę spać . Nie oczekuje pocieszeń, porad, hejtów poprostu chciałem to gdzies anonimowo napisać. #depresja #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5
Jestem mocno zamknięty w sobie, to chyba introwertyk się nazywa?

widzę na mieście jak ludzie weekendami się bawią i cieszą z życia, a ja zastanawiam się co poszło nie tak u mnie, jeżdżąc wieczorami bez sensu.


@AnonimoweMirkoWyznania: Prawdziwy introwertyk nie tęskni za tym, bo woli towarzystwo własne, lub jednej bliskiej osoby.
@AnonimoweMirkoWyznania: mam bardzo podobnie. Jestem zamknięty, mam mało znajomych, nie mam dziewczyny. Chodzę do psychologa i to mi pomaga. Psycholog zadaje mi różne zadania, które mają pomóc mi się otworzyć. Poza tym jest jedyną osobą, której mogę powiedzieć wszystko - to samo w sobie jest cenne. Spróbuj, nie masz nic do stracenia.