Wpis z mikrobloga

@jarzynka: tak działa rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż z drugiej strony jestem pod wrażeniem jak Starbucks jest popularny biorąc pod uwagę ich mizerną kawę. Ale domyślam się że tam chodzą głównie dzieciaki żeby sie napić jakichś kawopodobnych napojów karmelowych, a nie prawdziwej kawy więc jej jakość mogą sobie odpuścić
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: byłem i pamiętam moje rozczarowanie mocno przeciętnym espresso, a także to, że połowa oferty to jakieś vanilla latte, white chocolate mocca, hazelnut mocca itp. Dlatego myślę, że raczej nie jest to miejsce dla ludzi którzy w kawie najbardziej lubią kawę, raczej dla tych co pod przykrywką kawy mają ochotę na słodki napój.
  • Odpowiedz
@jarzynka:
@kubson93
Nie chcecie to nie stójcie tam w kolejce, czy nie wybierajcie kaw, które wam nie odpowiadają, ale nie zaprzeczajcie rzeczywistości. Czy w tym centrum handlowym jest druga kawiarnia, która ma tyle kaw do wyboru:
http://www.starbucks.pl/coffee/our-coffees
#!$%@?, bo to modne, bo wykopki nie lubią Starbucksa i #!$%@?. Ja nie piję w S. bo jest za drogo i nie jestem smakoszem kawy, 3/4 z tych ludzi w kolejce rzeczywiście
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: Spokojnie, ja nie mówie o tej że w Starbucksie kawa jest zła bo jest taka moda, tylko dlatego że taka jest prawda. Nikomu nie zabraniam tam chodzić. Czy jest wyżej od innych to nie wiem, marketingowo na pewno bije innych na głowę.
  • Odpowiedz
@jarzynka Zawsze jak przechodzę obok tej kawiarni to autentycznie bierze mnie obrzydzenie do tych ludzi którzy siedzą tam jak na wystawie sklepowej ze swoimi sprzętami elektronicznymi.
Nie poszedłbym tam nawet jakby mi zapłacili.
  • Odpowiedz
Zawsze jak przechodzę obok tej kawiarni to autentycznie bierze mnie obrzydzenie do tych ludzi którzy siedzą tam jak na wystawie sklepowej ze swoimi sprzętami elektronicznymi.

Nie poszedłbym tam nawet jakby mi zapłacili.


@Jendrasss: Brzmi to tragicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już sobie wyobrażam jak trzymasz telefon z androidem w naleśnikarni, a przechodzący obok czuje do ciebie pogardę, bo ostentacyjnie chwalisz się swoim sprzętem elektronicznym na "wystawie
  • Odpowiedz
@mr_hammerer: To bardziej zależy od człowieka niż od samej kawiarni. Pracowałem kiedyś jako barista i to czy kawa jest dobra zależy od ustawienia młynka, czasu ekstrakcji espresso i w jednej kawiarni ktoś może zrobić to dobrze i zrobić świetne espresso a potem na jego bazie dobrą kawę, a inny może całkowicie olać ustawienia młynka i podać Ci kwaśne, za gorące gówno. Miałem okazję spróbować kilka razy kawę od prawdziwych pasjonatów
  • Odpowiedz
@mr_hammerer No sorry ale ja nie chodzę do restauracji, kawiarni z tabletami, laptopami i netbookami. Obrzydza mnie lansowanie się próżnych ludzi w takich miejscach.
Jeśli porównujesz to do wyciągnięcia telefonu w naleśnikarni to albo jesteś idiotą, albo jesteś jednym z tych pozerów na wystawie w starbuniu i oczywiście telefon z androidem nie dla kogoś tak zajebistego jak ty skoro już nawet wspomniałeś o systemie operacyjnym XD.
  • Odpowiedz
@paf_: młynki trzeba regulować cały czas to dość czułą maszyna, przynajmniej te profesionalne w młynki w kawiarniach. Wystarczy że położysz na takim młynku nawet telefon i potrafi się rozregulować. Zmienia się grubość mielenia i czas mielenia. Nawet po godzinie używania to wszystko potrafi samo z siebie pozmieniać swoje parametry. To wszystko zmienia czas przepływu czas przepływu wody przez ziarna kawy podczas ekstrakcji w ekspresie ciśnieniowym i wpływa na smak. Nawet
  • Odpowiedz
@Jendrasss: buahahahahaha koleś jesteś żałosny! Ostatnio poszedłem do Maca z laptopem bo chciałem obejrzeć mecz, a byłem w obcym mieście, zdarza mi się chodzić do kawiarni czekając na pociąg i często wyciągam komórkę i w niej grzebię, ale dla ciebie to pozerstwo i cię to obrzydza. Masz tak zajebiste klapki na oczach i tak ograniczone postrzeganie świata, że brak słów... a do tego chyba totalny ból dupy.
O Androidzie napisałem,
  • Odpowiedz
@mr_hammerer To ty jesteś żałosny. I na dodatek skrajnie głupi. Nigdzie nie napisałem, że wyciąganie telefonu w miejscu publicznym to pozerstwo to ty o tym pisałeś. Czytaj ze zrozumieniem bo tak się zdenerwowałeś tym że obraziłem kawiarnię dla ciot, że klapki ci przysłoniły nawet to, że jak byk jest napisane że piszę z androida xD. Z tym że dla mnie to jest bez znaczenia a dla takich pozerów jak ty to
  • Odpowiedz
@jarzynka: Albo stoją w kolejce do MCdonalda a obok polski NothFish gdzie mozna zjeść zdrowszą rybke od tego syfu z MCDonalda. Czasem przyglądam się tym co żrą tą paszę w McDonaldzie żeby zobaczyć jak wyglądają podludzie, podludzie z małych miasteczek, wsi i ogólnie patola z miasta. A najlepsze jest to że popijają ten syf który żrą colą dietetyczną hahha.
  • Odpowiedz