Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś regularnie z aplikacji mobilet? zdarzyło wam się kiedyś że był jakiś problem, tzn aplikacja się zawiesiła czy kontroler czegoś nie uznał itp? Nie mam zamiaru kupować tej gównianej karty ŚKUP, wiec zostają mi jednorazówki i mobilet i zastanawiam się czy mobilet jest wystarczająco stabilny żeby na tym jeździć. Czytałem w necie opinie na temat tej apki i są w sumie różne, ale zależy mi na zdaniu kogoś kto często z tego korzysta żeby mniej więcej powiedział jak często apka się wysypuje. Aha, i ##!$%@?
#kzkgop #skup #katowice
  • 7
@mikelson22: ja korzystałem z Callpay, w tym raz wyhaczyłem wezwanie do zapłacenia opłaty dodatkowej (potocznie zwane mandatem) bo SMS z potwierdzeniem nie dotarł. Oczywiście bilet miałem, więc po złożeniu reklamacji KZK GOP anulował opłatę dodatkową bez konieczności płacenia opłaty manipulacyjnej.
@mikelson22: scrashowała mi się raz, jak dopiero co wprowadzili i miałem wersję java na starym sony erricsonie, ale kontroler był wyrozumiały bo z nim wchodziłem i pożyczał ode mnie ognia na przystanku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i potwierdzam skaner w oczach, tylko raz w krakowie kazał mi przewinąć ekran aby zobaczyć godzinę i linię, no i raz mi padła bateria, ale także anulowali bez opłaty manipulacyjnej