Wpis z mikrobloga

@kurp: warto zaznaczyć, że nie tylko o ilość samych produktów w przystępnej cenie tu chodzi - to są w większości kolekcje gier, czyli jest tego naprawdę od groma. Jest np. cała seria The Eye od the Beholder.
@chciwykrasnolud No, ja tych tytułów praktycznie nie znam. W trójce jest np. Menzoberranzan, o którym nigdy nic nie słyszałem dopóki nie zobaczyłem mega entuzjastycznych opinii na GOG. Trochę nie w moim stylu kupować przy "zaledwie" -50%, ale jeśli coś nie odciągnie mojej uwagi w kolejnych dniach, to chyba tym razem to zgarnę.

Dość miłe jest też dostarczanie mi natywnej paczki dla Linuxa. Choć czasami jest z tym więcej problemów niż z samodzielnym
@chciwykrasnolud: moim zdaniem dwójka też była bardzo dobra. To wciąż 10 zł za jedną bardzo starą grę, bo trójki nie liczę, lol. Poza tym to chyba są stare wersje na pc dostosowane do dzisiejszego sprzętu? Bo chyba wersje na Amigę były lepsze, ale już tego nie pamiętam.
@chciwykrasnolud @Lisaros A kojarzycie w ogóle tytuły z paczek Ravenloft, Krynn I Dark Sun? Bo, w przeciwieństwie do Forgotten Realms, będącego chyba powszechnie kojarzoną klasyką gatunku, średnio mi coś mówią te tytuły. Widzę sporo pozytywnych opinii, ale ciężko się domyślić, ile w tym nostalgii a ile faktycznej wartości tych gier...
@kurp: Krynn to była jedna z serii Gold Box, ponoć dobra. Dark Sun to kolejne polecane gry rpg. Kiedyś o nich trochę czytałem i wydały mi się interesujące. O Ravenlofcie nie wiem nic.
Forgotten Realms: The Archives - Collection One
- Eye of the Beholder I
- Eye of the Beholder II
- Eye of the Beholder III

Forgotten Realms: The Archives - Collection Two
- Pool of Radiance
- Hillsfar
- Curse of the Azure Bonds
- Gateway to the Savage Frontier
- Pools of Darkness
- Secret of the Silver Blades
- Treasures of the Savage Frontier
- D&D: Unlimited Adventures

Forgotten Realms: