Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki, wiemy, że Wykopowicze lubią słodkości, a szczególnie Rogale ( ͡º ͜ʖ͡º)
W ramach słodkiego przywitania mamy dla Was #rozdajo oryginalnych Rogali Świętomarcińskich.

Nie jakichś tam podrób, czy innych 'sevendejsów'. Podkreślamy - oryginalnych i certyfikowanych!


Zrobimy DWA losowania, pierwsze dla osób TYLKO SPOZA Poznania z wysyłką. Drugie już TYLKO dla poznaniaków z odbiorem osobistym w cukierni. W każdym losowaniu wygrywa 3 szczęśliwców, każdy po 2 Rogale :)

Tym wpisem zaczynamy PIERWSZE losowanie tylko dla osób spoza Poznania, plusujemy do godz. 22:00, wyniki jutro rano.
#rozdajo #rogale #michau #poznan #dziendobry #slodkiezjagodki #slodycze #11listopada #polska
CukierniaJagodka - Czołem Mireczki i Mirabelki, wiemy, że Wykopowicze lubią słodkości...

źródło: comment_05xyPGq7bYWoCOzjjfIdYBPbwjMpmFUM.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
Czołem Mireczki i Mirabelki, wiemy, że Wykopowicze lubią słodkości, a szczególnie Rogale

Cześć @CukierniaJagodka. Ja lubię polskie literki. I Wy pewnie też, bo w rzeczywistości nazywacie się Cukiernią "Jagódką". Niestety, ze względu na ułomów z wypokowej serwerowni tak jak i ja musieliście zapisać swój nick nie językiem polskim, ale polskawym. Przekupcie może, proszę, zarząd wypoku rogalami, by tę chorą sytuację zmienił. Z góry dziękuję.
  • Odpowiedz