Wpis z mikrobloga

Zanim ktoś kupi to warto wiedzieć, bo ja właśnie #!$%@?łem gre z dysku. Regularne rozłączanie, czekanie po kilkanaście sekund, żeby dostać się do panelu misji, okazyjne problemy z połączeniem się z serwerami, bugi w misjach, skutkujące traceniem godzin życia i kręceniem się w kółko, MMO tylko z nazwy, max 32 gracze w jednej instancji.
#elitedangerous
  • 7
  • Odpowiedz
Regularne rozłączanie, czekanie po kilkanaście sekund, żeby dostać się do panelu misji, okazyjne problemy z połączeniem się z serwerami


@fre4k: To już jest wina twojego połączenia a nie gry
Mi przez 100 godzin nic nie było
  • Odpowiedz
@fre4k: problemy z połączeniem - zdecydowanie masz coś u siebie z łączem, pewnie problem z MTU, dodatkowo ostatnio był wielki atak na DNS'y
bugi w misjach - są, szczególnie w misjach pasażerskich na wożenie VIPów, ale jak ktoś chce byś kosmokierowcą gimbusa to jego wybór
panel misji - działa lepiej i szybciej niż w 2.1
max 32 gracze na instancji - Frontier oficjalnie powiedział że nie ma górnego limitu, jedynym limitem
  • Odpowiedz
@Kofi: właśnie straciłem 1.5h latając w kółko z pasażerem bo były #!$%@? współrzędne, planeta z zupełnie innego systemu i inżynier jako "site", który też stacjonuje gdzie indziej
  • Odpowiedz
@fre4k: dlatego zapoznaj się z listą bugów odkrytych przez ludzi ;) to norma że przy nowych rzeczach wprowadzonych pojawiają się błędy
  • Odpowiedz
@Kofi: zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia. To może powinni robić nighly buildy od razu na produkcje, przecież i tak wszystkiego nie znajdą w becie. Dlaczego ja mam płacić swoim prywatnym czasem za to, że nie potrafią dopracować jakościowo produktu? Mogą zrobić jakieś testy automatyczne, zatrudnić testerów, zrobić dłuższą betę i pewnie dziesiątki innych rzeczy.
  • Odpowiedz