Wpis z mikrobloga

Czemu wysyłka na swój koszt? ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak chce puścić w obieg kilka książek i raczej nie chce innych to za każdą książkę będę musiał bulić z własnej kieszeni 10 zl?
#wykopolka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narkan: jeśli chcesz wypożyczyć kilka książek to skontaktuj się z @kWeb24
Wysyłasz mu kilka książek i to on zajmuje się ich dalszą wysyłką, dzięki temu przy wypożyczeniu choćby 30 książek za wysyłkę płacisz tylko raz.
  • Odpowiedz
@Narkan: Wysyłka trzech książek, które dostałem, patrząc po znaczkach, kosztowała 9.50zł za całość (polecony, ekonomiczny).
Faktycznie w obecnym modelu jest to dla tych, co chcą dodać coś od siebie, ale również korzystać. Autor chyba nie przewidział skłonności altruistycznych wykopków. :)

  • Odpowiedz
jakby mu wyślesz za pobraniem


@zakopiak: rozumiem ze cebula mocno... ale bez przesady, kWeb24 i tak poniesie spore koszty.

ktoś tak zrobił na starcie

ja tak zrobiłem, polecam, przy ~20 książkach zaoszczędziłem sporo cebulionów.
  • Odpowiedz
rozumiem ze cebula mocno... ale bez przesady,


@Siepa: Tak tylko mówię. Jak ktoś chce wspomóc bezinteresownie to nie ma raczej mowy o cebularstwie. Zresztą nie wiadomo ile tam @Narkan tego w piwnicy trzyma. ;-)
  • Odpowiedz
@Narkan: @bodzi_dzwunik: @Siepa: @zakopiak: Wysyłka na koszty wysyłającego żeby ujednolicić koszty i sposób wysyłki. Inaczej byłaby burza czemu ten przyjmuje tylko za pobraniem a ten wszystkim sponsoruje. Teraz jest po równo dla użytkowników ale fakt, tracą oddający hurtem. Póki co jest możliwość, że tak jak @Siepa wysyłacie do mnie karton z książkami i ja lecę z nimi dalej. Później przypisuje je do waszego panelu.

Koszty nie są mega wysokie, akurat do @zakopiak wysyłałem 3 książki na raz to wyszło taniej niż 2 osobno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możemy rozważyć opcje, w której dla oddającego książkę pojawia się na pierwsze oddanie opcja 'tylko pobraniowo' i ktoś dodając na wishlistę zobaczy tą informacje, sam zdecyduje czy chce
  • Odpowiedz