Wpis z mikrobloga

@Amelek: pisz do niego Ciebie przynajmniej nie zbanuje nie groźny jesteś dla niego. Cenzura ochydna rzecz ale on nie ma nic przeciwko. Co za różnica zamknąć usta czy cofnąć transakcje? Nowa liga kryptoentuzjastów, krypto panki przejadły się już idzie nowe ;)
@Tomciox: albo wzrok Ci się pogorszył od czasów Mike Hearn'a albo zakupiłeś się mocno w ethf. Koleś jest świetnym fachowcem ale wykorzystuje pozycję w ohydny sposób. Nagania na ethf od początku a jego światopogląd to poważne zagrożenie dla świata kryptowalut. Pewnie małolat jeszcze i ciągle uczy się.
Niechby zajmował się tym czym wcześniej ale on stał się eterowcem naganiaczem.
a co obecnie sądzisz o Etc? Mnie zniechęcają to że etc obarczone jest tymi samymi błędami co eth.


@Amelek: jest świetną alternatywą dla banksterskigo światopoglądu. Właśnie naprawia największy błąd czyli ogranicza podaż monet. Zostanie ona zamknięta w 210 milionach czyli 10 ETC na 1 BTC. Ekonomiści wiedzą co to oznacza.

Pobawię się też w naganiacza jak gravierowi można to mi też.
@pawlo74: ehh, nie mam do tego takiego ideologicznego podejścia i dla mnie brak sprzeciwu to nie poparcie. Na eth już swoje zarobiłem. Jakie ma poglądy mnie nie interesuje.
@Tomciox: nie chcę Ci cukrować ale właśnie tacy ludzie jak Ty powinni mieć podejście ideologiczne, żeby wskazywać drogę tym mniej rozgarniętym przynajmniej teraz na początku kiedy jeszcze ważą się losy krypto.

Nie ma nic złego w zarabianiu pieniędzy ale nie one powinny być wyznacznikiem drogi. Jak zapomnimy o tym to zatoczymy koło a kypto stanie się Fiatem 2.0 gdzie będzie realizował się Orwelowski świat ;)
@Amelek: Barry Silbert czy Chandler Guo to nie są idioci, którzy nie wiedzą co zrobić z pieniędzmi i wyrzucają je w błoto. Oni są inwestorami dużego kalibru z potężnym kapitałem dlatego, że wiedzą gdzie i kiedy inwestować.
@pawlo74: Cieszmy się póki co, że osób zainteresowanych tematem i z tematu korzystających jest coraz więcej. Wg. mnie Twoja ideologia poszła trochę w stronę fanatyzmu (bez obrazy). Serio nie uważam aby bohater tematu gdziekolwiek naganiał na eth. Swoimi wypowiedziami, wiedzą robi sporo dobrego. Wygląda na to, że do tego stopnia nienawidzisz eth, że kogokolwiek o nim piszącego traktujesz jako wroga.
@Tomciox: nieprawda. Za ostatni techniczny i obiektywny wpis nawet chiałem mu dać plusa ale niedługo trzeba było czekać, żeby pod swoim autorskim tagiem zacząl zowu naganiać na ethf. Jestem w szoku, że nie widzisz, że ethf to fałszerze i cenzorzy nie lepsi od banksterów. Podejrzewam u Ciebie instynkt inwestora.

Nie przypadkowo zauwarzyli to też inni, więc nie jestem sam. A wiesz, tak samo jak ja, że nie jest to byle kto.
@pawlo74: W porządku. Mamy odmienne zdanie. Ostatnio pochłaniają mnie inne rzeczy, więc mogę nie być do końca obeiktywny z racji ograniczonej obecności na tagu. Peace