Wpis z mikrobloga

Z racji dekonspiracji nawiększego hipokryty na mirkotsie, @Shentang -> poznałem go osobiście na mino tower pod miastem, kiedy łapaliśmy pierwszego bota na serwerze. Nie ma to jak #!$%@?ć na @niematakiegologinu o to, że bocił a następnie samemu się odpalić xD a tak na rogalowym tsie płakał na rebornów, że boty i w ogóle. Przecież to jest #!$%@? dramat, ten typ ma jeszcze czelność się w ogóle wypowiadać xD
#mirkots #wykopots
  • 11
@peszmerd: oj nie płacz. Zielarz też popylał na bocie, jak na wyvernach ich spotkałem to go bocik ładnie healował idealnie przy 70-80% jak tylko hp spadło ;) Szczerze chciałem "przetestować" system antiheal, i z doświadczenia powiem, że przy odpowiednim ustawieniu wszystkiego nadal nie można było wykryć bota.

Przecież #!$%@? nie wybociłem 100cc, żadnego addonu ani nawet 100lvla - byłem mocno za topką, poza skillami, w czym jestem dobry po expie z
@Shentang nie ośmieszaj się, zielarz to zielarz tamto :D Byłem sprawdzany na tej edycji jakieś 50 razy, zarówno na bitkach jak i na expie, nigdy nie było nawet cienia podejrzeń odnośnie użycia przeze mnie nielegalnego oprogramowania. @peszmerd ma rację, najwięcej płakałas tutaj jeśli ktokolwiek używał bota a wyszło na to ze sam grałeś wspomagając się jakimś gownem które automatycznie cie leczyło.