Wpis z mikrobloga

Jak mnie ta gra #!$%@?. Myślałem już że może nauczyłem się grać, bo w ciągu tygodnia awansowałem z 7. do 2. ligi. Zabrakło mi nawet 2 pkt. do awansu do 1. A dzisiaj spadek z 2., dwa pierwsze mecze w 3. przegrane, no i dwie szanse w turnieju eliminacyjnym już też #!$%@?. Nigdy nie chciałem wierzyć w handicap, ale jak przez ileśtam meczów potrafię grać składną piłkę niezależnie od ligi i nagle bum, nic się nie klei. Gole z dupy, mi się zdarzył mecz, gdzie wygrałem 3:0 przez same dobitki, a teraz moi przeciwnicy takie strzelają. Ofensywni zawodnicy zamiast wybiegać, stoją na środku boiska. Zawodnicy którym zdarzały się mecze z oceną 10, bo grali tak zajebiście (np. 3 gole i asysta) teraz nawet nie wychodzą do podań. Obrońcy mają ten słynny wylew. Po prostu zmiana sytuacji o 180 stopni. Teraz nie potrafię składnej akcji zagrać.
Myślałem, że może nie będę miał przynajmniej problemu z awansem do weekendowej, ale dupa, jak tak dalej pójdzie to znowu nie zagram.
Na potwierdzenie gol, który straciłem przed chwilą.
#fifa17 #fut
matek1212 - Jak mnie ta gra #!$%@?. Myślałem już że może nauczyłem się grać, bo w cią...
  • 2