Wpis z mikrobloga

#recenzujelublin #lublin

Wczoraj odwiedziliśmy z @pieczywowewiadrze Spiżarkę Acerny.

Oto moje wrażenia:
Wystrój - 10/10 piwnica, kominek, akcenty z kamienia, z cegieł. Lubię takie klimaty. Szczególnie gdy na dworze, tak jak wtedy, jest ciemno, zimno, wietrznie i deszczowo :)
Obsługa - nienatarczywa, to dla mnie plus, ale co kto lubi.
Pizza - 7/10. Taka tradycyjna, domowa. Aromatyczna i pełna smaku. Ciasto nie jest cienkie, ale jest dobre - nie jest gumą ani zapychającą bułą rosnącą w ustach. Składników jest dużo. Do pizzy dostajemy 2 sosy i oliwę. Szkoda, że oliwa nie jest czosnkowa, tylko najzwyklejsza. Wzięliśmy największą pizzę i nie zdołaliśmy jej zjeść w 2 osoby. Podczas gdy w takiej viva la pizza spokojnie zjadam jedną pizzę sama :D Nie daję 10/10, bo preferuję cieńsze ciasto (chociaż grubym też nie pogardzę, po prostu wolę cienkie), mniej dodatków i oliwy smakowe.

Polecam Spiżarkę Acerny na takie piździernikowe wieczory jak wczorajszy. To miejsce jest klimatyczne, pizza smaczna i jedyna w swoim rodzaju.
  • 20
@moniczkay:
- dostalismy rozne widelce na jeden stolik,
- sztucce i napoje podane byly od razu zamiast w polowie czasu oczekiwania
- nie zostawiono nam karty gdybysmy chcieli cos domowic lub zweryfikowac cene na paragonie z cena z karty
- obsluga ani razu nie podeszla zapytac czy cos jeszcze chcemy, czy wszystko w porzadku
- pol pizzy bylo 4 sery i 2 kawalki byly na sosie czosnkowym a dwa na pomidorowym,
- sztucce i napoje podane byly od razu zamiast w polowie czasu oczekiwania


@pieczywowewiadrze: xD Ej nie znam się na tym całym savoir vivre ale ja to się zawsze #!$%@? jak muszę czekać na piwko czy co tam zamówię dłużej niż 5 minut....człowiek nie dość że na żarcie musi czekać to jeszcze żeby sie napić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale dobrze wiedzieć, teraz składając zamówienie zawsze będę
@kylkson: ja w sumie lubie odpalac stoper, bo jak dlugo nie przynosza, to patrze na ten stoper, zeby wiedziec czy rzeczywiście tak dlugo czekam czy to tylko tak mi sie wydaje. I w wiekszosci przypadkow zapominam, ze go odpalilam i wylaczam dopiero w domu :D
zreszta nie wiem po kiego grzyba grasz adwokata


@moniczkay:

1. Napisz na publicznym forum.
2. Ktoś skomentował niezgodnie z wolą autorki.
3. Miej wyrzuty, bo przecież to jest twoje prywatne podwórko.

Brawo. Over and out.