Wpis z mikrobloga

Pomóżcie w wyborze. Zastanawiam się nad Redmi 3 Pro 3/32 vs Redmi 3S 3/32. Cena podobna, parametry z grubsza podobne. Pierwszy ma Androida 5, drugi Androida 6, drugi jest niby kilka miesięcy nowszy, ale z jakiegoś powodu tamten pierwszy jest droższy - podejrzewam, że to różnica w CPU i GPU, ale niestety oznaczenia tych układów nie mówią mi absolutnie nic (oprócz taktowania, ale to żaden wskaźnik). Niby wg GSM Arena ten drugi nie powinien mieć czytnika linii papilarnych, ale w opisie jest że ma. Jakieś przemyślenia włascicieli tych modeli? #xiaomi #redmi3pro #redmi3s
  • 4
@Marmite:

17.Co lepsze - Redmi 3 czy 3s

Telefony są prawie identyczne - komfort użytkowania jest niemalże taki sam. Minimalnie lepszy procesor w 3 i minimalnie lepsza grafika w 3s są niezauważalne podczas codziennego użytkowania.

Plusy Redmi 3: +dłużej na rynku, lepiej dopracowany soft, +rom global, +więcej custom romów (CM)

Plusy Redmi 3s: +nowszy telefon (wg daty premiery), +czytnik linii papilarnych (w stosunku do Redmi 3 "niepro"), +rom na bazie nowszego
@Brydzo: O proszę, nie doszukałem się tego po internecie, znalazłem jedynie jakąś dyskusję na jakimś forum dla hobbystów powered by phpBB by Przemo (nawet nie widzę gdzie mam to w historii), ale tam nic ciekawego nie było (brakowało "wrażeń z codziennego użytkowania"). Dziękować, niech ci się darzy.
@Arqadio: No myślę, że też się właśnie na niego zdecyduję