Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. W końcu zakupiłem ps'a sobie. Trójeczkę, bo chcę najpierw przejśc trochę exclusivów (chociaż bolało mnie to że dałem nawet więcej niż ps4 z samym padem..).
No i na pewno kupię tego plusa. I pewno gierki przez ich store będę kupował. Zamiast pudełkowych, bo 1. że nie będzie to widoczne aż tak ile pieniędzy wydałem, a 2. miejsca nie zabierze i 3. taniej, a nie będę się bał, że używka nie zadziała.
Ale słyszałem coś, że najlepiej rejestrować się na Washington stan, ale ile w tym prawdy? Nie wiem.. lotto mi, w Polsce jeszcze mieszkam, ale gierek po polsku nawet nie chce, chociaż to se zawsze w grze przestawię. Chodzi o cenę oczywiście. Brak vatu itd. Z drugiej strony, ziomek mówił mi, ze często można jakieś bony/kupony kupić np za 100zł za 90 ziko itd. Więc i tutaj się oszczędza. Nie wiem też czy to kolosalna różnica i czy jest sens się bawić, wiem, że problemu raczej nie zrobią, bo kumpel jest zarejestrowany na jakiś inny kraj już ponad 6 lat korzystania z tego i mu spoko, ale nie wie czy to rzeczywiście jest opłacalny deal. Ponoć tylko dema lepsze czasem bywały.
#ps3 #playstation #playstation3
  • 3
@peperepe: Poza resident evil, to nie widziałem tam nic dla siebie :P Ale to pewno kosztuje jakieś grosze, a i tak mam to bardzo daleko w miejscu do przejścia, także eZ ;) Zrobię to raczej już na konsolce.

@knobik: Thx, ale zanim ps3 exclusivy przejdę to pewno dopiero za rok będę szukał. Plus, pewno jak już bedę psa szukał to pro, patrząc na to, jak zwykła hałasowała kumplowi przy graniu