Wpis z mikrobloga

@Tekedo: Takiej dobrej potrzebuje i uniwersalnej, co dluga trzyma na baterii i dobrze swieci :P no max 150zł. Dla ojca i szwagra na prezent zamowie :) Widze ze ic h znasz i troche sie znasz (chyba xd) to jakbys linkiem z gearbest poratowal to by bylo super :D
@Pirzu:
XML2. Kolor diody to jiz Twoje wlasne preferencje. 4C ciepla mam. U2 zimniejsza ale tez fajna. Tez mam.
C8 to do dalekiego swiecenia.
Chcesz latarke do EDC czy jakies.konkretne zastosowanie?
@Pirzu: tak jak właśnie kolega napisał wyżej @PanKracy582:
Barwe najlepiej brać 4C, ciepły, naturalny kolor.
S2+ jest drobną latareczka świeci szerzej niż c8, można bez problemu wsadzić nawet w kieszeń. C8 większa i jest bardziej jako szperacz. Do takiego EDC to seria z siebie napoczatku najlepiej się sprawdzi.
@Pirzu: S2+ i S3 mają takie same reflektory, no może minimalnie szerzej świeci s3. Tak właściwie to bardziej z zewnątrz się różnią.
Przy wersji 7135*6 idzie w diode 2.1A kupi jeszcze z 2.8A (7135*8) lepiej chyba było by 2.1A bo szkoda diode przegrzewać fabrycznie nie ma pasty a i nieco dłużej poświecić na 100% .

http://www.banggood.com/Convoy-S2-71356-5-Modes-LED-Flashlight-1x18650-Titanium-p-954830.html?rmmds=search

http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_236470.html?wid=21

Sry. Mobilne jestem
@Pirzu:
Zdecydowanie lepszego to nie. Będzie może trochę lepiej świeciło, wykonanie dużo lepsze ewentualnie. IMO nie warto dla kogoś kto nie używał jeszcze latarek ledowych convoy i tak będzie reflektorem przeciwlotniczym.
@Pirzu: szkoda dokładać. Tak mi się wydaje osobiście bo z kolei możemy dopłacić za markę. Używam convoyow i jestem ogromnie zadowolony. Po kilku upadkach na beton nie widać większego uszczerbku na nich. Robią wrażenie solidnych i tak jest, dobry stop aluminium, dobrze zagwintowane gwinty i można w nich coś ewentualnie poprawić bądź zmodowac. Fanatycy je moduja :) bo to bardzo dobre body pod tego typu sprawy. Jest tego mnóstwo z dopiskiem
@trollasek: nic nie kupilem - pytam Cb, czy warto , czy jest lepsza :D prezenet to ma byc tylko - dla taty i szwagra, to dla tay moze byc ta lepsza - tylko czy jest lepsza? :)