Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #zarabianie #wykop
Witam, chciałem się dzisiaj podzielić z wami sposobem na łatwe zarabianie pieniędzy, normalnie pobieram opłatę w wysokości 50zł za podzielenie się tą wiedzą, ale mam dzisiaj dobry humor także łapcie za darmo.
Na początek potrzebujecie około 150zł i status studenta (lub ucznia). Kupujecie bilet semestralny za 150zł po szybkim przeliczeniu bilet zwraca się po 100 przejazdach autobusem lub tramwajem. Dopóki nie przejedziecie tych 100 tras będziecie lekko stratni (mnie wykonanie 100 przejazdów zajęło miesiąc, ale można się uwinąć w tydzień po prostunie nie jeździłem dużo w tym miesiącu), ale po setnym kursie na każdym kolejnym jesteście 1.50zł do przodu. Od tej pory tylko od was zależy ile zarobicie, ja w ciągu dwóch tygodni wykonałem 150 kursów co dało mi łączną kwotę 300zł, a nie jeździłem za dużo. Teraz zbliżają się święta i będe potrzebował dodatkowej gotówki dlatego myślę, że będe jeździł okolo 12 godzin dziennie aby nazbierać pieniędzy na prezenty.
To by było na tyle.
Życzę miłego zarabiania kasy.
  • 12
  • Odpowiedz
Przybiega do domu mały żyd i od drzwi krzyczy:
– Tato, tato zaoszczędziłem dziś 10zł.
– W jaki sposób? Pyta ojciec.
– Biegłem za autobusem do domu ze szkoły, mówi syn.
Ojciec nagle trzask w głowę synka i mówi:
– Głupi ty, jak byś biegł za taksówką, oszczędził byś 40zł.
  • Odpowiedz
@Shengen: Pozwolę sobie zacytować:
,,Pan Janusz sprawdził wszystko i wyszło mu, że montaż instalacji gazowej zmniejsza koszt paliwa o 50%.
Logiczne więc, że dwie instalacje gazowe zmniejszają ten koszt o 100%. Z matematyką nie da się kłócić. Pan Janusz planuje trzecią instalację jako źródło stałego, miesięcznego dochodu z paliwa. "
  • Odpowiedz