Wpis z mikrobloga

@ButtHurtAlert: Typowe zachowanie głupiej gimbazy, ciężko przez takie akcje wierzyć w niektóre historie w gorących, co raz więcej baitów. Psujecie wykop, idźcie stąd.

@Krachu i @Afterglow akurat miałem za porządnych ludzi (w szczególności pierwszą) więc się początkowo nie spodziewałem. Teraz jak się dowiedziałem, ze to @Refuse2Xizt to wcale mnie to nie dziwi - gimbaza się musi wyszaleć, kto ma wiedzieć ten wie xD Atencyjny różowy który i tak kiedyś usunie konto
  • Odpowiedz
@Nightshade: Moderacja im powinna bana #!$%@?ć i po robocie. Nie traktuję tego serwisu na poważnie, wchodzę tu już rzadko i chcialem sobie coś poczytać. Tyle się ludzie naprodukowali a to durna zarzutka. Niestety nie ma żadnej podstawy w regulaminie, żeby za takie coś banować. Ale próbować warto #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Afterglow: Chodziło mi o tego @NieTakiCebulak xD To czy jestem stulejką czy nie oceni moja dziewczyna, spytam się jej xD

a żeby życzyć komuś zniszczenia życia za gównowpis na gównoportalu

gównoportalu


Gówno portal który jest dla Ciebie życiem xD #logikarozowychpaskow.

Na tinderze taka wygadana nie byłaś #pdk. Ja jestem za dobrym człowiekiem na takie rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I wchodzę tu rzadko, mam w
  • Odpowiedz
@Afterglow:

nie wiem jak reszta Cię ocenia, ale się nie przejmuj, bądź sobą i tyle :)


Dzięki za radę życiową, naprawdę przejąłem się takimi komentarzami od 3 osób, przy 50 plusach :( Dzięki Tobie już się tym nie przejmuje hurraa!

że w efekcie końcowym wszyscy będą z tego mieć śmianie


NO JA TO RYŁEM Z TEGO TERAZ CAŁY DZIEŃ, NIE WIEM CZEMU ONI MAJO KIJA W DUPIE. PRZECIEŻ TO BYŁO TAKIE
N.....s - @Afterglow: 

 nie wiem jak reszta Cię ocenia, ale się nie przejmuj, bądź ...

źródło: comment_OJ5MLqmhwDbtkkGTXstlUYnCDBqW2uza.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nevertheless nie ma co z nią gadać ona wszystko przecież ma blokowane, luz usuwa,wszystko zakłada by zaraz usunąć,jest taka ponad,wszystko oh Ah. Serio daj siana, bo ludzie z problemami tak mają, że skrajności w skrajnośc :) i tak jak @Nightshade napisała,że powinny być bany, tym bany, tym bardziej, że niby zasłania się iż to poszło od ręki,a w poście wprost napisała, że to ty panowała, kłamie, młoda i tyle. Tak samo ten
  • Odpowiedz
teraz równie dobrze, ja mogę uznać Ciebie za typa, który leci po powierzchownej opinii a nawet nie stara się poznać drugiej osoby.


@Afterglow: Sugerowanie, że interesuje mnie opinia od takich ludzi jak Ty xD Dam Ci pro tipa


xD

a nawet nie stara się poznać drugiej osoby.


Nie dzięki xD
  • Odpowiedz