Wpis z mikrobloga

Mam już dość tej szopki i to jest najlepsza okazja do strajków. To była by największa kompromitacja premiera. On zakpił ze społeczeństwa to niech teraz cierpi. Przynajmniej zabierzemy mu powód do przechwałek.
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: Ja uważam, że ludzie za granicą mają w dupie, że premierem Polski jest jakiś Tusk i jeśli faktycznie do takich strajków dojdzie to jedyny obraz Polski, jaki za granicą zostanie to jeden wielki syf, kiła i mogiła. No ale zobaczymy. Może mój prosty umysł nie ogarnia geniuszu tego posunięcia ;]
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: kompromitacja Polski to dla mnie zbudowanie z publicznych pieniędzy biednego państwa przepłaconych stadionów na prywatną imprezę prywatnej firmy UEFA, która zgarnie wszystkie zyski.

Choć oczywiście łamiących prawo uczestników strajków powinno się pałować.
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: powiem Ci szczerze, że takie rzeczy każdy osobiście sobie kalkuluje, jedni dają sobie radę w tej sytuacji inni już psychicznie przyciśnięci do ziemi i takie rzeczy jak polska racja stanu to nieistotna rzecz. Pogadaj sobie z kimś kto prowadzi firmę jak jest dzień w dzień na każdym kroku #!$%@? w dupe przez tą polskę ukochaną
  • Odpowiedz
@Axelio: rozumiem ze wnioski bazuja na jakichs zrodlach i statystykach? @PanBulka: to bede Cie meczyc poki nie odpowiesz :3 @nierusz: premier z Ciebie zakpil? Przykro mi. Dlatego pokazmy ze Polska to gleboki PRL niewart Zachodu :> @almafater: dokladnie, zgadzam sie w 100%. Skompromitujemy sie i NIC sie nie zmieni. Gdybysmy pokazali sie z dobrej strony moglibysmy stac sie chocby dobrym partnerem handlowym i TO mogloby cos poprawic.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: ale konkretnie to o co Ci chodzi, bo nie rozumiem? Stadiony nie były budowane z publicznych pieniędzy, co najmniej dwa, czyli absurdalnie drogi warszawski i ciąglepsującysię poznański nie były przepłacone, a UEFA ma zamiar podzielić się z III RP zyskami? Czy może państwo polskie jest bogate?
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: ale ja piszę o bezpośrednich zyskach z imprezy takich jak bilety czy prawa telewizyjne, w których III RP po zainwestowaniu kilku miliardów w stadiony powinna mieć udział, a mieć go nie będzie, bo to, że przyjedzie te kilkaset tysięcy turystów (i to dalej niż bliżej miliona ponieważ biletów jest 1 400 000 łącznie na Polskę i Ukrainę) i zostawią trochę pieniędzy to jest jasne. Ta liczba turystów to nic przy
  • Odpowiedz
@rudy2007: Pomyśl jeszcze o transmisjach na całym świecie, o promocji którą przy okazji będziemy mieć, o wszystkich którzy przyjadą bez biletu, itp. Jakoś inne państwa również nie dostawały kasy z biletów i były w stanie wyjść na swoje, a przecież tych stadionów nam po Euro UEFA nie zabierze.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: to ja także poproszę o konkrety. Ilu z tych ludzi na całym świecie to obejrzy, i dlaczego mieliby odwiedzić Polskę? Bo przecież nie dlatego, że zobaczą mecz na ładnym stadionie. Na świecie ładne stadiony to standard, a nie luksus.

Które kraje wyszły na swoje po zorganizowaniu na ich terytorium takiej imprezy? I co jeśli stadiony nie będą przynosiły zysku, a pojawiają się głosy, że tak właśnie będzie, a konkretniejsze artykuły
  • Odpowiedz