Wpis z mikrobloga

#!$%@? W8, nie załatwią nam w środę godzin dziekańskich, co by może wrócić do Wrocławia na luzie ze świąt, bo niektórzy np muszą jechać do kilku miejsc jednego dnia :| 7:30 z grzechem, a jak nie to ariwederczi ze zdaniem teleinformatyki.
#pwr
  • 28
@Reepo: dlaczego ariwederczi? Grzech sprawdza obecność na wykładzie? Czy masz z nim jakieś inne zajęcia? Ja mam z nim jutro o 7:30 i się zastanawiam czy iść :P
@Reepo: @PuDZ: @PieceOfShit: u nas zero list, mówi że wykład nieobowiązkowy (ale nikt mu nie ufa) i pyta czy mamy zegarek (czy duży czy mały), albo co było na śniadanie xD. Choć nie wiem czemu różnie traktuje kierunki.
@ropucha_paskowka ale co mi po tym, że mam więcej wolnego. Niektórzy pracują i tak w weekend. Jadę na święta i nie będę mógł pojechać tam gdzie potrzebuje z obawy, że mnie upierdzieli za to ćwiczeniowiec
@Reepo: Trzeba było nie iść na studia i założyć własną firmę. Mógłbyś robić sobie wolne kiedy chcesz. Kto Ci broni? Zdecydowana większość osób woli wolne w poniedziałek niż w środę. Musisz się do tego dostosować.