Wpis z mikrobloga

Jak gnije z #gonciarz w najnowszym daily vlogu. Mówi, że nagrody nie są dla niego najważniejsze a jak przegrał w zeszłym roku konkurs na Blog Roku to odgłos pękającego odbytu w Japonii dało się słyszeć aż tutaj xddd
Niby robi fajne rzeczy, ale czasami wyleci z czymś takim, że nawet mi go nie żal.

#gonciarz #polskiyoutube
  • 33
  • Odpowiedz
@Ten_tego: Wczoraj stwierdził że hejt na Serafina i Karolka jest spoko, mimo tego, że na początku roku wypuścił filmik pt. "Mowa nienawiści" za hajs z HejtStopu, który piętnował hejt w jakiejkolwiek postaci. #!$%@? hipokrytów trwa w najlepsze xd

  • Odpowiedz
@Ten_tego: Tak, ale powinien pamiętać o odpowiednim doborze słów, nawet w stosunku tego, co wcześniej tworzył, co wcześniej zaprezentował. Ale zapomniałem, Gonciarz reprezentuje takie poglądy, za jakie mu będą płacić. Zresztą to tylko mała głupotka, tak samo, jak wjeżdżał na tą blogerkę z dziećmi, z którą przegrał rok temu, od czasu do czasu się zdarza xD

  • Odpowiedz
@poloyabolo: nie posądziłbym go o to aby był jak chorągiewka czekająca na kasę. Prawda jest też taka, że nie narzucał w tym wywiadzie swojego zdania nikomu, nie uznawał je za oczywistą oczywistość. Co innego wspomniani wcześniej kolesie, którzy używając obrzydliwego języka oddziałowują na młodego widza swoimi radykalnymi poglądami. Nie widzę tutaj żadnej ogromnej niekonsekwencji i hipokryzji. Raczej trzymanie linii z filmiku o mowie nienawiści. Nie toleruje tego typu podejscia i tyle.
  • Odpowiedz
@Ten_tego: Masz rację, tu się zagalopowałem. I masz też rację w tym, że Gonciarz w gamedevie miał opinię właśnie takiego buca z przerośniętym ego (w sumie mu to zostało, z tego co wiem). ;)
  • Odpowiedz
@frems: Karolek, czyli człowiek z ponad milionem subskrypcji, idol dzieciaków, wysmażył taki oto filmik o małżeństwach homoseksualnych w USA.
Z tego co kojarzę Serafin również wypowiadał się na ten temat, w podobnym tonie.
Ten_tego - @frems: Karolek, czyli człowiek z ponad milionem subskrypcji, idol dziecia...
  • Odpowiedz
@Ten_tego:

Krzysztof Gonciarz to zlodziej i nierob. On to zarabia takie piniondze a ja musze z łopatom za 1500 robic. Jeździ po Azji tylko i nic nie robi i to niesprawiedliwe. #!$%@? zlodziej pewnie nakradl. Jakby nie on to miałbym wszystko a tak to on wszystko mi nakradnie i piniondze moje ida na niego a ja musze za 1500 z lopata #!$%@?. Jakby jego majatek podzielic to kazdy by po milionie
  • Odpowiedz
I masz też rację w tym, że Gonciarz w gamedevie miał opinię właśnie takiego buca z przerośniętym ego (w sumie mu to zostało, z tego co wiem). ;)


@poloyabolo: Nie każdy w wieku 15 czy 16 lat bierze udział w tłumaczeniu takiej gry jak Baldurs Gate 2, więc jakieś tam podstawy do swojego zachowania ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ten_tego Skąd ten obwieś ma milion subskrypcji? Czy ja żyję w alternatywnym internecie, że o nim nigdy w życiu nie słyszałem? Co jeśli prawdziwy internet to TAKIE gowno, a mirko to tak na prawdę elita inteligentnych, ciekawych ludzi?
  • Odpowiedz
@rtone: ja też o nim wcześniej nie słyszałem, jak i o wielu z tych tfu-tfu-tfurcow. Większość z ich subskrybentów to dzieciaki z podstawowki i gimbazy
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: a może chociaż trochę skromności? Nikt mu nie odmawia tego co osiągnął, ale on na każdym kroku tworzy jakiś pomnik siebie idealnego. W jednym z odcinków vloga stwierdził że jest jednym z najlepszych ludzi na świecie od kręcenia materiałów o Tokio xddd. Nie dość, że brzmi to absurdalnie , to jeszcze jakby chciał się wywyższyć.
  • Odpowiedz