Wpis z mikrobloga

Jakie jest średni czas oczekiwania na zmiany w indeksie Google? Przykładowo zmieniłem tytuł i opis strony głównej, ale od ponad tygodnia pozostaje on bez zmian w wyszukiwarce.

#seo #webdev
  • 10
  • Odpowiedz
@Logan00: o dzięki, właśnie zastanawiało mnie czy i jak to działa :) Podstrony też tak można dodawać? Czy jest sens żeby po kolei tak zrobić z wszystkimi podstronami (jest ich ok. 20)?
  • Odpowiedz
@madstorm: No bo to nie ma reguły na bota google. Powiem też, że nawet jak ci zaindeksuję podstronę to nie oznacza, że ona będzie cały czas siedziała teraz w indeksie. Warto skorzystać z jakiegoś indexera (jeśli masz dużo stron, podstron, miejscówek z których linkujesz - liczonych w tysiącach) i obserwować stan zaindeksowania. Jeżeli masz unikalny content i chociażby lekko podlinkowaną stronę to łyka robot-google jak pisałem wyżej nawet w minutę.
  • Odpowiedz
@Logan00: nie ma sensu swojej strony walic indexerem. Po to jest gwt, ewentualnie submiturl zeby zainseksowac na nowo po zmianach. Obecnie potrafi trwac to nawet do 24h
  • Odpowiedz
@Logan00: @madstorm pytal o wlasną stronę, sztuk jeden, więc nie ma sensu do indeksera tego wrzucać to raz, a dwa to ostatnio google lekko ukrucilo czas, w którym linki indeksowane indexerami pozostają w indeksie. Często po kilku dniach wylatywały i nie było opcji zainseksować ich na nowo.
  • Odpowiedz
@suzisa: ale mi tego nie musisz mowic... to samo zreszta napisalem wyzej...

A o indekseeze napisalem "jesli masz duzo miejscowek" wiec warto czytac ze zrozumieniem
  • Odpowiedz