Wpis z mikrobloga

Taki mi pomysł przyszedł do głowy - kiedyś jak będzie mi się bardzo nudziło to ku radości gawiedzi przetłumaczę pastę o ojcu wędkarzu na czeski, nagram jak to brzmi i wrzucę na mirko :P

Przynajmniej się na coś ten mój magister przyda.

#gownowpis #heheszki
  • 50
  • Odpowiedz
@Nightshade: spoko moge pomoc w weryfikacji i "ubogacic" lingwistycznie jakas soczysta wiazanka. choc co do tych wszystkich háčků a čárek i ich dzikich form -bych -byval bych etc to se nie poradzę. ja w przeciwieństwie do Ciebie to bez szkoły jestem tylko chłonę češtinu przez zasiedzenie :)
  • Odpowiedz
@Nightshade: nie rzuca się takim pomysłem i mówi: "Zrobię kiedyś."! miejże trochę litości, odrobinę dobroci w sercu i RiGCZ i zrób to kobieto! Powiedz tylko jak mamy Ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightshade: ja bardziej z relaksem mogę pomóc i odstresowaniem :D nie pierdziel pani tylko spróbuj sama, tylu plusów co byś dostałą za czeską wersję tej pasty to nie było chyba na mirko łącznie ;)
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: nie do końca, nie mówi się dziwka tylko dívka (diiiiwka) a dziwka po czesku to děvka (djewka), więc jest mała różnica:P Ale pewnie częściej używają po prostu określenia kurva :D A dziewczynę bezpieczniej nazwać holka :P
  • Odpowiedz