Wpis z mikrobloga

Mirosławy, interesuje mnie porównanie samsungów galaxy S5 oraz galaxy S6, miał ktoś oba te telefony? Bo dostałem nówkę S6 i oferuje on zdecydowanie więcej niż mi potrzeba od telefonu, dlatego rozważam go sprzedać i kupić S5. Niby miałem w ręce oba te telefony, ale krótko, a może ktoś miał oba dłuższy czas i może je ocenić pd kątem dłuższego okresu użytkowania. Patrząc na bebechy to w S6 bateria pewnie dużo krócej trzyma? No a dla mnie ma to spore znaczenie, większe niż to że na plecach jest szkło a ramka jest z amelinium.
#android #galaxys6 #galaxys5
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@TypowyPolskiFaszysta Przejdź na S5, skoro nie potrzebujesz gadżetów. Skoro nie wymagasz dużo od telefonu, to wydajność (i tak bardzo dobra) S5 wystarczy Ci zupelnie. Ponadto S5 ma genialny tryb oszczędzania baterii, gdzie ekran robi się czarno-biały i masz do wyboru tylko kilka podstawowych funkcji typu sms, zadzwoń itp.
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta S6 jest cholernie delikatnym telefonem, więc bez porządnego pokrowca nie ma co go użytkować.
Bateria wytrzyma cały dzień przy użytkowaniu lekkim/średnim. Ten telefon bardzo ratuje wspieranie technologii szybkiego ładowania.
S6 potrafi strasznie się grzać z byle powodu (przeglądanie neta + słuchanie muzyki sprawie, że telefon jest już zauważalnie cieplejszy niż zawsze).
O s5 jakoś nie mam zdania, telefon jak każdy inny, nie wyróżnia się niczym szczególnym z tłumu.
A czy rozważasz
  • Odpowiedz
A czy rozważasz wybór jeszcze innego telefonu, czy tylko między tymi dwoma?


@mrost13: od SGS2 jestem wierny tej serii i przyzwyczaiłem się do niej, także coś innego musiałoby być miażdżąco lepsze żebym się zdecydował.
Oj, to pokrowców ja nie lubię, mój SGS3 jest tak obity z każdej strony że rzucam nim jak chcę, bo bardziej #!$%@?ć się go już nie da xd
  • Odpowiedz
@mrost13: @wahwah: niby wyraźnie skłaniam się ku wymianie na S5, tylko jak już mam w ręce taki ładny, nowiutki S6 to kompletnie nie chce mi się pierdzielić ze sprzedażą i szukaniem S5.
Tak właściwie to mój stary zapasowy SGS3 który ma już 4 lata wciąż daje radę i mimo że trochę się tnie, to jest dosłownie nie do #!$%@?, przeżył ze 3 zalania i dziesiątki upadków. W pewnym momencie gniazdo
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta jak zależy Ci na dobrej baterii to Galaxy a5 2016 będzie wypadać lepiej niż s5.
W sumie design a5 jest prawie identyczny jak s6.
Jeśli byś chciał zmienić telefon na miażdżycy s6 to polecam Xiaomi mi5s- tańszy od s6 i sporo od niego mocniejszy. Zostaje jeszcze iPhone, ale to już w ostateczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz