Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego znaleziska, taki krótki wpis skierowany do paru Ukraińców i zabużaków. Aktualnie tag #rosja to chyba największy rak całego wykopu, "wspólna liga" ze stulejacontent, gownowpis, twfnogf, tinder, randomanimeshit, furry i paroma innymi. Najbardziej zapadł mi w pamięć jeden z użytkowników który w odpowiedzi na ten mem, umieścił przekomiczny komentarz o tym jak to w pierwszym lepszym domu publicznym na zachodzie oddają się nasze rodaczki, jakie one łatwe xDDD. Wchodząc na mirko o 22 zazwyczaj można ujrzeć cały tag #rosja zawalony wybiórczymi, często fałszywymi, znaleziskami i rusofobicznym syfem od #ruskapropaganda (koniec budowy mostu na Krym vol 100, rosyjski pionek X powiedział coś negatywnego odnośnie Polski, bankructwo firmy X vol 666, gazeta Y popełniła antypolski artkuł, rusek na jakimś zadupiu zrobił coś idiotycznego vol 9999). Ostatnio widać szczególne ostre nasilenie tego zjawiska po tym jak Kuzniecow zaczął równać do USS Freedom a Motorola padł ofiarą rosyjskich służb. Zastanawiam się ile czasu poświęcają, ile zarabiają użytkownicy jak @internetowyjanusz
O ukraińskich trollach.

PS Nie zmienia to faktu że jest sporo użytkowników którzy dodają wiele ciekawych treści, np. Aryo, Frank Costello, Urwisjakichmało i inni

PSS Mam nadzieję że za fałszywe znaleziska, wyzwiska od truchła, różnych zwierząt i podludzi będą regularnie szły bany tak jak ma to miejsce pod innymi tagami, w szczególności tymi o polityce i Bliskim Wschodzie

#ukraina #ukrainskapropaganda
Pobierz KZMeskoSK__kcnzKK - Odnośnie  tego znaleziska, taki krótki wpis skierowany do paru Uk...
źródło: comment_pyhPGMxv7cvpooYN7d61xwxK8b5I9CbF.jpg
  • 11
@Aryo:
Czytałem wykop (w tym twoje wpisy) jeszcze zanim założyłem tutaj konto, zdziwiłbyś się jak często można trafić na wpisy z wykopu choćby na forum polskich wieżowców i zamkniętych grupach na fb ("fachowe grupy" cytujące posty szczególnie w kontekście Syrii)
rusofobicznym syfem od #ruskapropaganda ( rosyjski pionek X powiedział coś negatywnego odnośnie Polski, bankructwo firmy X vol 666, gazeta Y popełniła antypolski artkuł, ).


@KZMeskoSK__kcnzKK:
Ja czesto wrzucam takie tresci i nie uważam sie za rusofoba.
Poza tym dośc czesto w polskim internecie te moje informacje nigdzie indziej sie nie ukazuja bo wielu rzeczy nasze media nie wyłapują. Jak widać jesteś zwolennikiem swoistej cenzury aby chronić dobre imię Rosji.
@KZMeskoSK__kcnzKK:

Znamienne jest to że za nazwanie islamisty "Szczurem" dostaje się bana na 2 tygodnie, za wyzwiska (gorszych nie wymieniam) od zwierząt, podludzi wobec Rosjan nie ma nawet warnów, moderacja nie usuwa wpisów


A Ty zagladasz co sie dzieje we wpisach o Ukrainie czy po prostu wartosciowujesz sobie nacje i obrażanie jednych potepiasz a innych nie?
@szurszur:
Jak myślisz, jaka byłaby reakcja rusofobów na najnowsze informacje znad Dniepru, ZUS Ukrainy ma roczny deficyt w wysokości 150 miliardów hrywien, budżet MSW okazał się niedoszacowany o całe 20 miliardów hrywien, doszło do uszkodzenia linii energetycznych i gazociągu w Makiejewce po ostrzale dokonanym przez SZU a siłownicy rozbili 160 podarowanych radiowozów.

Ile to już lat budują Most Podolski w Kijowie? Chyba jednak dłużej niż wyniesie całkowity czas budowy krymskiej
KZMeskoSK__kcnzKK - @szurszur: 
Jak myślisz, jaka byłaby reakcja rusofobów na najnow...
@KZMeskoSK__kcnzKK: Po prostu jestes pozytywnie nastawiony do Rosjan, wiec widzisz wpisy przeciwko nim a hejt na Ukrianców pomimo, że wiekszy ignorujesz.
Dowodem na to jest fakt, że przywołujesz obraźliwy obrazek na temat Ukrainek i nie zniesmacza Cie jego dehumanizujaca tresc, ale krytykujesz wpis majacy ten przekaz osłabiac.
Ja rzekomy rusofob zakopuje takie tresci niezlaeznie gdy dotycza Ukrianek czy Rosjanek bo nie zniesmacza mnie wyłacznie fakt obrażania Ukrainek, ale piętnowanie wybranej nacji