Wpis z mikrobloga

Na dzień dobry tvn mówią, że blogerka modowa ma bardzo dużo wspólnego z programowaniem, bo też jest zarządzanie projektem ( tutaj wyjaśniła, że musi dobierać strój, więc zarządza projektem) i dużo social media.

#programowanie #tvn #moda
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QBA__: repo jak na modelke przystalo, ale jak #rozowepaski zobacza ze nawet modelki VS koduja (lub chociaz probuja) to moze same zaczna i cos zaskoczy? ja jestem ZA takimi akcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Felonious_Gru: nie smiej sie, od czegos trzeba zaczac :) wazne ze inne ida za jej przykladem i moze troche sie zainteresuje
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru w ogóle ta rozmowa była dziwna, blogerka modowa i jakaś druga babka która mówi że się obraca w męskim towarzystwie ale nigdy nie programowała, a temat zszedł wtedy właśnie na programowanie. I to wszystko było niby w temacie "kobiety w męskim świecie" czy coś takiego. Nie wiem, 5 minut na szczęście tylko oglądałem to gówno i miałem dość. W ogóle czemu w RCKiK na Saskiej w W-wie tylko TVN włączony
  • Odpowiedz
@afe1: mnie takie akcje śmieszą, ale jak ktoś to robi za własną kasę, to nic mi do tego.

Dziewczyny do programowania!

Dziewczyny na politechnikę!

Dziewczyny na stanowiska kierownicze!

Dziwię się że feministki i inne organizacje pro-kobiece jeszcze nie zauważyły że w takich kopalniach, przemyśle ciężkim, w mechanice czy budowlance zdecydowaną większość stanową mężczyźni- to jest seksizm!
  • Odpowiedz
Nie mogli by puszczać naukowych programów albo filmy.


@JoannitaPL: Jakich naukowych programów, gdzie? Serio pytam. Discovery zeszło niżej niż na psy. Mogliby co najwyżej national geographic puszczać, ale ono nie jest w bazowym pakiecie. A na filmy musieliby mieć pozwolenie bo to rozpowszechnianie.
  • Odpowiedz
@Naxster
Hmm nie wiem, żadnego nie oglądam ale czasami w telewizji u rodziców coś się trafi. A co do filmów racja. Najgorsze jest to że za każdym razem jak tam jestem to leci TVN. Kolega mi mówił że czasami jest eska.
  • Odpowiedz