Wpis z mikrobloga

Mirki czy was też #!$%@? jak z hr mówią że dadzą znać czy chcą Ciebie? Bylem na rozmowie w piątek. W poniedziałek miałem dac znać czy będę chcial. Dalem. Powiedzieli że kogoś nie ma i we wtorek się odezwa. Zero kontaktu. Dzwonię od środy nikt nie odbiera. #!$%@? mać ! Tak ciężko powiedzieć nie?
#pracbaza
  • 11
@frems: zależy od firmy, u nas dla przykładu zawsze dzwonią z informacją jak komuś nie poszczęści się na rekrutacji. to jest po prostu w porządku wobec osoby, która aplikuje na jakieś stanowisko.
@frems: kontakt gdy aplikacja jest nieudaba tylko jesli byla rozmowa kwalifykacyjna. Nie wiem po co mi 60 wiadomosci w skrzynce ze aplikacja zostala odrzucona.
@Yettos: warto było 200km jechać? to chyba przeprowadzka wtedy czy po prostu główne biura były tak daleko? myślę że pracodawca ma olewczy stosunek do ludzi, których rekrutują dopóki im nie jest potrzebny.
@frems: jestem zdania ze dla pracy na wyzszym stanowisku warto sie przeprowadzic. Daje to dostep do duzo wiekszej ilosci ofert a co za tym idzie masz wieksze pole manewru.

Przeprowadzka jest raczej sprawa personalna, dla mnie nowa pozycja to 50% podwyzka. Trzeba wykozystac mobilnosc gdy sie jest w swoich 20-30 bo pozniej to bedzie duzo trudniejsze
@frems: tez ma swoje uroki. Ja juz 2 razy w ciagu 3 lat sie w uk przeprowadzalem i zawodowo nie zaluje. Okresl sobie jakis priorytet a wtedy decyzja zrobi sie latwa