Wpis z mikrobloga

Przecież to idzie #!$%@? dostać, dzwonisz spytać o ofertę pracy, wiesz wszystko, bo panie chętnie wszystko mówią, a spytaj tylko o zarobki "no to hm...na spotkaniu już Panu powiem" "no to musimy się spotkać osobiście" co to jest za tajemnica... #szczecin #praca
  • 13
  • Odpowiedz
@Judasz_: No, a jak.. :) Same agencje, nie ważne czy do biura, gastronomii, magazynu czy innej produkcji, wszędzie przez agencje, najlepiej praca tymczasowa z umową, która się automatycznie przedłuża co 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
@Amen_Pacierzu To co wyprawiaja agencje to jakiś dramat. Nigdzie nie idzie porzadnie zagrzac miejsca bo albo wypierdziela agencje z firmy, albo nie przedłużają umowy bez słowa wyjaśnienia. Nawet w urzedach pośrednicy daja swoje oferty czaisz to ? XD
  • Odpowiedz
@Judasz_: Czaję, czaję, ostatnio pracowałem od czerwca w magazynie przez agencję, pracujesz i pracujesz, wszystko jest okej, jesteś chwalony przez szefostwo i zapewniony o tym, że umowa będzie przedłużona, dwa dni przed końcem umowy dzwonisz do agencji a tam Ci mówią, że no przepraszamy, ale niestety nie przedłużymy umowy, tak o z dupy i co pare miesięcy biorą nowych i z nimi robią tak samo
  • Odpowiedz
@Amen_Pacierzu: Kuzynka ostatnio opowiadała, po złożeniu CV oddzwonili z firmy i pogadali przez telefon, stawke ustalili na 2500 netto. Pojechała na rozmowę, ale ja pani nie dam 2500 ja mogę dać 2000 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaDwaO: Z racji tego, że jestem młody i brak doświadczenia to rozglądałem się po prostu za tym co jest. Miałem epizod w Anglii jako kelner, w Polsce jako właśnie praca na magazynie, jako kontroler jakości, z zawodu technik organizacji reklamy
  • Odpowiedz