Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ależ mam ból dupy o tego całego mase. Ghostrider pisze mu kolejną książkę,ma ochrone policji,włos mu z głowy nie spadnie,zarabia pieniądze,otwiera biznesy no po prostu nie do wiary,że taki robak,takie zero,taki bestialski gangster sobie wiedzie normalne życie. Jak się muszą okrutnie czuć ci wszyscy,którym zniszczył bądź odebrał życie to sobie mogę tylko wyobrazić.Jak w tym kraju ma być normalnie skoro taki zwyrol po tym wszystkim co zrobił,wyprawia sobie wesele i jeszcze super expres robi z niego celebryte robi ? I w ogóle co trzeba mieć w głowie,żeby takie ścierwo za męża brać ? #gownowpis #bekazpodludzi #przemyslenia
H.....a - Ja #!$%@? ależ mam ból dupy o tego całego mase. Ghostrider pisze mu kolejną...

źródło: comment_b48lMtVGZYb5xklDHt5tNXbeUBXCVYFx.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
Polski system wymiaru sprawiedliwości niezłe gówno z tego ukręcił. Co prawda Masa dał namiary na paru "bossów", ale duża część osób uważa, że to słabo wykorzystana szansa.


@Hamouma: Dobrze, ale to konieczność. Trzeba mu dać ochronę i traktować jak najlepiej. Gdybyśmy postąpili z nim źle to w przyszłości nie moglibyśmy liczyć na innego świadka koronnego który rozwali jakiś system mafijny.,
  • Odpowiedz
@Adel87: uwielbiam jego ksiazki! Wedlug Ciebie to czyni mnie ludzką #!$%@?ą? Gdyby nie on i dziesiatki innych koronnych i wiezniow na swiecie to niczego bysmy sie nie dowiedzieli o organizacjach przestepczych, wiele kinowych filmow by nie powstalo.
  • Odpowiedz
@KILOBATATY: No właśnie nie ma racji, bo to nie ghostwriter mu pisze książkę. Na okładce jest nazwisko autora, a w środku nikt nie ukrywa, że przeprowadzający wywiad jest autorem książki.
  • Odpowiedz