Wpis z mikrobloga

Ludzie.. Zaraz wezmę swojego Note 3 Pro i wybę go przez okno. To co się dzieje z baterią to jest jakiś dramat. Telefon przyszedł z Banggood kilka tygodni temu i od razu wgrałem Globala. Maksymalny SOT, jaki uzyskiwałem wynosił 2h. Procesy Android i System Android pożerały 70-80% baterii.

Przedwczoraj wgrałem Global Dev i jest tylko trochę lepiej. Tym razem System Android i Android pożerają razem około 50%. Jak widać na zdjęciach, mam 73% baterii i 30min SOTU. Wszystko (lokalizacja, synchronizacja itd) poza WiFi mam wyłączone. Przez noc poszło 10%. To i tak lepiej niż na Stable'u, gdzie pożerało 40%.

W czym do jasnej cholery jest problem? Nie mam żadnych śmieciowych aplikacji, a nawet jeśli, to nie powinno tyle baterii żreć. W swoim życiu miałem wiele telefonów z Androidem, ale po raz pierwszy mam taki problem.

Macie jakieś rady? Czy ostatnią deską ratunku jest odblokowanie bootloadera i wgranie Miuipolska?

I spójrzcie na ten wykres. Jakim cudem ekran może myć włączony a telefon nie jest wybudzony? Przecież to sobie przeczy. O co ku
wa w tym chodzi?

Błagam, osobie która rozwiąże mój problem zapłacę na PayPal, albo kupię jakiś drobiazg z Banggood.

#xiaomi
Hgvo - Ludzie.. Zaraz wezmę swojego Note 3 Pro i wybę go przez okno. To co się dzieje...

źródło: comment_y41xB9usJ4lO76zM3p88AvbzDYrEGObm.jpg

Pobierz
  • 32
@mnbvr: @sebawo:

Ale ja z telefonu korzystałem tylko przez 30 minut. Resztę czasu po prostu go nie używałem. Na ten moment mam 30 minut SOTU i już 27% baterii zeżarło, podczas gdy ludzie mają po 8h SOTU. Ja dociągnę pewnie do trzech godzin.
@jjarik: yy.. no normalnie się ładuje.

Dodam jeszcze, że przez pierwsze 2 dni bateria działała normalnie, to znaczy przez noc nie pobrało ani 1%. Dopiero potem samo z siebie zaczęło żreć baterię jak opętane. Czyli co, pisać do banggood? Mogę zwrócić telefon, czy jeszcze zainstalować miuipolska?