Wpis z mikrobloga

@syn_proboszcza: ale zobacz, to że tutaj się powydzierał to nie oznacza że cały czas się będzie tak darł. Pozatym pasta pokazuje człowieka który wybucha jak wulkan. Najpierw spoko Janusz, a potem odjebuje inbę taką że hoho. Jak #!$%@? łódki. Przecież taki Janusz tego by nie #!$%@?ł. To musi być trochę wariat.
@qluch: ja bardziej wyobrażałem go sobie jako grubego, niskiego, wąsatego janusza w kamizelce ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeżeli chodzi o charakter to trochę bardziej spokojnego, który jak już wybucha to tak konkretnie. Zobaczymy, może całość będzie lepsza, ale ten fragment po prostu mi się nie spodobał
@qluch: dać szanse dam, po prostu ten fragment mnie jakoś nie przekonał do tej produkcji, ale może to i dobrze, że obniżył moje oczekiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepsze to niż jakby ta scena była super a cały film do dupy
@syn_proboszcza: ja tam w tym widzę jeszcze jeden plus. Tak jak Dzień Świra, tak tutaj chodzi o to by poruszyć tą Januszowość Polaków. To dla mnie jest naturalne, takie filmy mówią o nas a nie Wrobieni czy Wkręceni czy ki #!$%@?. Jak najwięcej takich filmów.