Wpis z mikrobloga

Jaki procek to minimum żeby ta gra działała płynnie? Mam AMD phenom II x2 więc staroć, mimo to potrafiłem mieć w becie nawet te 50 fpsów, czasami były spadki i ścianało ale nie było tragedii. Chciałbym jednak ich się pozbyć a nie mam za bardzo kasy. Znam wymagania ale mam wrażenie że są zawyzone. Coś taniego co by się nadalo.
#battlefield #battlefield #bf1
  • 7
@sunsu-sun znajomy ma kompa w okolicach minimalnych wymagań, może trochę lepsza kartę i gra na ultra. A gra już na mnie czeka do odebrania, nie chce mi się czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wpoz: to ma szczęście, na reddicie/forach jest mnóstwo wpisów o tych problemach.
Jak już kupiłeś grę to sprawdź, w czym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może będzie hulać w miarę, ta gra jest zwalona jednym działa zajebiście, a innym ultra #!$%@? na dobrym sprzęcie i świeżej instalce windowsa.

no ale jak już działa, to gra sie zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sunsu-sun nie zapłaciłem ale i tak szybko nie stanieje więc wezmę i zobaczę jak działa. Zgaduje że będzie podobnie jak na becie jednak chciałbym cieszyć się płynnością w każdym momencie rozgrywki. Procek wiekowy więc i tak będzie potrzebny upgrade.