Wpis z mikrobloga

No to zaczynamy nowy sezon #nba ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja to widze dzisiaj tak:

1. Cavaliers - Knicks o199.5 @1.47
2. Portland - Utah u199.5 @1.41
3. GSW - Spurs GSW (-4.5) @1.47

AKO ~@3

1. Myśle że chłopaki porzucajo, mistrzowie bedo chcieli dobrze wejsc w nowy sezon więc overek moim zdaniem nawet wiekszy do pokrycia, ale typ bezpieczny +200pkt.
2. Utah underowy zespół, solidna defensywa, wolne rozgrywanie akcji, widze tam under (mam nadzieje ze ich PTB nie wciagnie w wymiane ciosów), tez bezpieczny -200pkt.
3. Tutaj mysle ze Kevin bedzie chcial sie pokazac z dobrej strony w nowym zespole i porzuca troszkie. Mecz z górnej półki juz na start sezonu, typuje że GSW ogarnie temat z drobnym handicapem.

#obstawiamynba #bukmacherka
  • 16
1/3.. słabiutko.

postawiłem Twój za 100, ale jeszcze zrobiłem swój, więc na zero.


@greegor4: Ajj to trzeba bylo bardziej zaufac sobie i na odwrot stawkowac :P, wiadomo teraz po fakcie latwo gdybac. Podoba mnie sie ten hc na spurs w sumie myslalem ze bedzie wyrownane spotkanie i jak GSW wygra to tak do 10 pkt max ale polegli i to motzno a utah dalo sie wciagnac w wymiane ciosow i tez
@greegor4 U mnie 4/5, w meczu OKC braklo 7 pkt i nie gram ich wiecej. W zeszlym sezonie psuli mi prawie kazdy kupon w tym sie zaczelo tak samo wiec trzeba ich olac juz na starcie.