Wpis z mikrobloga

No to widzę, że na razie cisza, a przecież wymiany to bardzo ciekawa część tej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proponuje pod tym wpisem stworzyć listę transferową (wiem, że jest opcja na yahoo, ale jednak z wypoku korzystamy częściej) niech każdy piszę kogo potrzebuje, kogo może oddać, kim jest zainteresowany, każdy znajdzie coś dla siebie!

Ja szukam PG, który zaoferuje mi niezłą ilość asyst + SF który da mi zarówno zbiórki jak i rzut za 3.
Mogę oddać Bogadnovica, Tonego i Jabriego Parkerów, Zazę, Clarksona ewentualnie Mylesa Turnera, ale to już musiałby być grubsza sprawa.

#fantasynba
  • 22
@Hubertosik: najchętniej wymieniłbym Irvinga/Wigginsa na kogoś z pozycji PF/C bo tam mam braki. Bogut moze być taki równy i bez większych problemów ale Randolph nic wielkiego też nie da. Źle to rozegrałem i moze jeszcze coś z wyciągnę.
U mnie wszyscy za odpowiednią propozycję są dostępni, ale raczej Horford jest nietykalny. Natomiast ja sam bym szukał do mojej drużyny jakiegoś C/PF albo guarda z asystami.
@Hubertosik: Gdzie napisałem, że mam do kogokolwiek pretensje?
Odpuściłem po tym, jak parę razy mnie wyjabało, a bot dokonał za mnie wyboru.
Nie jestem organizacją charytatywną, żeby w imię "niepsucia zabawy innym" kisić się z zespołem, którego nie wybrałem, tylko został mi narzucony.
@miroslaw_suchoklates: Uświadom sobie starcze, że to tylko wykopowa zabawa, więc po prostu tej zabawy innym nie popsuj odpuszczając na starcie rozgrywek. To były problemy z twoim internetem (mimo, że niezależne od ciebie), więc wykorzystaj życiowe doświadczenie i cierpliwość Gandalfa, weź to na klatę.