Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno na mirko byl wpis o palaczach i jeden Mirek w najbardziej plusowanym komentarzu napisal ze nienawidzi gdy przed wydzialem jego uczelni stoi grupa palaczy przez ktora sie trzeba przebic by wejsc do budynku.
Ja od niedawna stosuje moja metode i polecam.
Mianowicie:
Z racji z tego ze taniej dla uczelni jest wprowadzic zakaz dla niepalacych niz dac strefe dla palacych, to uczelnia ignoruje to ze ludzie pala pod budynkiem i kazdy ma w to #!$%@?. Ale nie ja. Dlatego ostatnio regularnie dzwonie po straz miejska. Dzis jedna dziewczyna sie poplakala ze dostala mandat za palenie w miejscu publicznym, #!$%@? ze jest studentka i ledwo co sie moze utrzymac. No ciekawe hmm ale na papieroski ja stac? Mozecie nazwac mnie konfidentem ale jak ktos chce sobie palic to niech to robi tak zeby innym ludziom nie przeszkadzac a nie musze chyba przypominac ze palenie bierne jest duzo niezdrowsze niz palenie czynne.

PS. Pod budynkiem mojego wydzialu pelno jest petow po fajkach co tez mnie #!$%@?... pieprzone bydlo
#studbaza #palacze

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niedawno na mirko byl wpis o palacz...
źródło: comment_Utu3AUG0bgMtysXs3kLTaSunFBX5zJO9.jpg
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: palenie bierne jest niezdrowe jak wdychasz to w pomieszczeniu. Na swierzym powietrzu jest male stezenie tego, plus wdychasz to tylko raz lub dwa bo przechodzisz dalej. Generalnie oprocz brzydkiego zapachu taki incydent jest obojetny dla twojego zdrowia. Juz bardziej dym samochodow i kominow z ogrzewania domowego ci szkodzi mimo ze tego zapachu nie czujesz.
@Stragan: to pokazuje, że wypok wszystko łyka. za czasów studenckich portier się rzucał jak paliliśmy na schodach to schodziliśmy na dół i elo. jakby strażnik miejski mi chciał wypisywać mandat to bym mu odpalił google maps, pokazał gdzie jesteśmy i nakazał zajęcie się jakąś pożyteczną robotą