Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Heheszko: Nie wiesz? Kolega @szary2 ładnie to opisał.

"Gdzieś na wysokości Nidzicy dołączyła do nas autostopowiczka. Ładna dziewczyna, choć zupełnie nie w stylu gwiazdek, które startowały w konkursach piękności - skromna i cicha. Wsiadła do samochodu "Bysia" i "Strusia". Miała zamiar dotrzeć do Olsztynka, ale los szykował jej inną przygodę. Chłopcy natychmiast zaczęli ją bajerować, spodziewali się łatwego "strzału". To było w ich stylu: uciemiężyć i zgwałcić, a potem tak zblatować
@Hrabia_Heheszko: usunęli mój wpis, masa plusów w gorących. Walić plusy ale sporo osób mogło się przekonać jakimi osobami jest pan Białek i pani Ania. Zapraszanie na ciasto i kawę i rozmowa o ciekawostkach z kolesiem który gwałcił brutalnie wraz z kolegami np autostopowiczkę, chwali się tym w książce. Pisał że nauczyli ją zasad "dup,a potem japa i pipa". Skandal i tyle
@IIIIIIIII: tymczasem okaże sie po raz kolejny, że bycie #!$%@? i podłym cwaniakiem jest w tym kraju traktowane jako "talent zaradnosci i przedsiebiorczosci". Nie wiem kto gorzej wypada, bohatyr ama czy to społeczenstwo jakie propsuje to że sie wybił na nikczemnosci bo oni tez by chcieli tylko nie maja "jaj" albo czekaja na okazje.

I weź tu miej wiare w ludzi zamiast wedrowac ku socjopatii.

A skoro mister rulez wykop sobie
@BratJuzew: Eee. AMA ZZA KRAT. Ania z rozpalonymi z podniecenia policzkami siedzi przed wziętym w leasing laptopem HP i dyktuje co raz pikantniejsze pytania Mariuszowi: Ile zarabia? Czy chciałby walczyć z koniem wielkości małego chłopca?
Jaka Cela Nr taki Miszczak.
@Hrabia_Heheszko: @djmatthaeus: w AMA jeszcze było o tym wierceniu kolan...... to sie pokrywa z innym znaleziskiem teraz nie mam czasu tego szukać, ale w skrócie - Był kiedyś wykop o kolesiach, którzy regularnie gwałcili jakąś dziewczyne, która jak później poszła na policje to musiała się gdzieś ukrywać i ostatecznie popełniła samobójstwo. Tam też było napisane, że Ci kolesie wcześniej byli znani policji z tego wiercenia - o którym Masa właśnie