Wpis z mikrobloga

#komputery #sprzetkomputerowy #myszki #niewiemjaktootagowac #cokupic #nocnazmiana #spamtagami

Mirki, poszukuję nowej myszy do komputera. Obecnie powiedziałem papa niewypałowi firmy Logitech za grube cebuliony, który już trzy razy trafił do serwisu, a czwarty raz wysyłać go nie zamierzam.

Jaka ma być?
- przewodowa (od biedy jeżeli polecacie jakąś bardzo fajną bez kabla, to też ujdzie)
- wytrzymała (komputer to całkiem spora część mojej pracy + studiów + rozrywki, więc codzienny, intensywny użytek po kilka h dziennie)
- nie musi mieć pierdyliarda dodatkowych przycisków, 2 + rolka mi w zupełności wystarczają
- o kształcie który nie męczy rąk (coś w stylu np. MX Revolution mi odpowiada, chyba że ktoś zna jeszcze lepszy)
- wygląd nie gra większej roli (jeżeli już miałbym określić swój ulubiony styl "komputerowy", to szedłbym w kierunku klasycznych Thinkpadów, no ale raczej takowych myszy nie ma)
  • 9
@TeslaX: logitech g300 lub g300s, mam g300 już 4 rok, i daje radę. Dodatkowo ma parę przycisków programowalnych no i cena nie jest jakaś mega zaporowa. Zaliczyła kilka ładnych upadków, a mimo to jeszcze daje rade :).
@TeslaX: no to musiałeś kupić jakiś trefny model i tyle(np g400 w którym psucie się kabla było nagminne), ogólnie to myszki logitecha są uznawane za najmniej awaryjne, inne wysyła się częściej
@TeslaX: Ja kupowałem drogie myszy i się #!$%@?ły jak chińskie gówna, z Cyborgami na czele. Obecnie używam Zalman Knossos ZM-GM4, którego wyrwałem za 140zł i jest świetny. Plus możliwość dostosowania ciężaru i dostosowania jej do wielkości dłoni. Poszperaj w necie to znajdziesz w sensownej cenie. Omijaj "markowe" myszy, czyli np. Steelseries czy Razery itp, bo tam, to 90% ceny to marka, a wykonanie z dobrych materiałów nie uzasadnia wydania kilku stów