Wpis z mikrobloga

@dynamiczniak: @zastawka_mitralna:

Że niby faceci nie myślą o gołych panienkach i seksie?

Myślą i jedyną osobą na Ziemi, która próbowała to zanegować, byłaś Ty, 15 minut temu.

Tylko sytuacja geopolityczna im w głowie?

Nie "tylko". Ale sęk w tym, że "też".

Chodzi o to, że faceci generalnie myślą o dupach i duperelach, ale oprócz tego także o poważnych, istotnych, sprawach, które zmieniają ten świat i życie przeciętnego człowieka. O polityce
@Sh1eldeR: > faceci myślą o tych sprawach znacznie więcej
czyli kobiety też myślą o takich sprawach tylko rzadziej, z tym się zgadzam, a autor obrazka sugeruje, że są to rzeczy które nie mają szansy pojawić się w umyśle kobiety, umysł kobiety jest zdolny myśleć tylko o rzeczach tak banalnych jak paznokcie
@zastawka_mitralna:

autor obrazka sugeruje, że są to rzeczy które nie mają szansy pojawić się w umyśle kobiety, umysł kobiety jest zdolny myśleć tylko o rzeczach tak banalnych jak paznokcie

To Twoja interpretacja.

Szczerze wątpię, żeby autor (lub ktokolwiek) sugerował, że obrazek wyczerpująco pokazuje wszystkie myśli, jakiee mogą zaistnieć w danym mózgu. Obrazek może zaledwie pokazywać reprezentacyjny snapshot stanu umysłu lub jakieś proporcje lub tylko akcentować jedną różnicę w proporcji.

Jedna sprawa
faceci myślą o tych sprawach znacznie więcej czyli kobiety też myślą o takich sprawach tylko rzadziej


@zastawka_mitralna czyli chcesz mi powiedzieć że są różowe które interesują się wojną w iraku czy syrii? ile masz takich koleżanek? bo to brzmi dla mnie tak realnie jak spotkanie latającego jednorożca na niebie, sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sh1eldeR: czyli jednak niechcący udało się rozpętać gównoburzę, przeglądając gorące w pracy :]
Zgadzam się, że mężczyźni więcej czasu poświęcają na czytanie, myślenie o polityce, nauce
Sama interesuję się polityką, co prawda nie tak dużo jak np. w liceum, ale cóż proza życia, brak czasu, teraz trzeba w domu ogarnąć, żeby niebieski miał obiad jak wróci z roboty. A kwestie podboju kosmosu mnie akurat nie interesują, za to dużo czytam o