Wpis z mikrobloga

Ja z kolei powiem tak, bardzo mi miło , że mogę polską drużynę oglądać w większości finałów na majorach, już za to są dla mnie wielcy. Trzeba się cieszyć z małych rzeczy, drugie miejsce na tyle meczy to i tak sukces. Dostali po 30k$ na głowę mniej to mam nadzieję, że w Chinach z 1m$ się odkują :) Czekam na kolejny turniej z ich udziałem, który z pewnością zapewni Nam sporo emocji.
#csgo #csgomecz #cs #vp
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trusky92: Niestety chyba większość sądzi inaczej. Ja oglądałem z komentarzem Izaka i po meczu widziałem mega fale hejtu typu "#!$%@?ć vp" itp itd i przykro jest że to tacy #!$%@? "kibice" są że jak team wygrywa to spoko a jak przegra to już #!$%@?ć.

Szczególnie że być słabym jest o wiele łatwiej niż być najlepszym. Można się smucić że nie byli dziś najlepsi... ale byli lepsi od wszystkich innych drużyn
  • Odpowiedz
przykro jest że to tacy #!$%@? "kibice" są że jak team wygrywa to spoko a jak przegra to już #!$%@?ć.


@larvaexotech: Nie dziwota, przecież to gry komputerowe, w większości przedział wiekowy tych "kibiców" to gimnazjum, to dziecinada powiedzmy sobie szczerze, więc mnie nie dziwi takie zachowanie. Ten sport nigdy się nie uwolni od tego.
  • Odpowiedz