Wpis z mikrobloga

@bombastick Może dlatego że tzw. assadowcy potrafią przyznać, że rządowi nie są święci, a druga strona pisze tylko o biednych dzieciach i szpitalach - robiąc z dżihadystów bohaterów. Poza tym to oni ujawniają prawdę o zaangażowaniu Rosji w tym konflikcie. Wam się nawet nie chciało wygrzebać informacji o tym kto kupił t90 czy zapłacił za zmodernizowane su24. Naprawdę uważasz że rozsądny człowiek jest w stanie wierzyć propagandzie, która wmawia że w samym
  • Odpowiedz
@Pantokrator: czyli jeśli coś nie jest zgodne z twoim postrzeganiem zagadnienia jest propagandą, jeśli natomiast wpisuje się w tok twojego rozumowania to jest to prawda najprawdziwsza, oczywiście wówczas każdy kto nie myśli podobnie jak ty pozbawiony jest intelektu dobre panie a to dobre
  • Odpowiedz
@bombastick nic takiego nie pisałem, po cholerę ten troling? Twierdzisz, że to co media polskojęzyczne mówią o Syrii to prawda? Że jazda emocjonalnymi argumentami po Trumpie i wychwalanie Clinton pod niebiosa to obiektywizm?
  • Odpowiedz
Ta wojna jest paskudna, ale nie wmawiaj mi proszę że lepszym wyborem dla Syrii jest rebels, który nie ma oporów przed dokonaniem czystek na alawitach czy szyitach, nie wspominając o innych mniejszościach.


@jakub131: ty myślisz że jak Assad zrobi już tam porządek to nie będzie czystek chłopie wasz kolega świadomie lub nie świadomie w tagu bitwa o mosul opisał kim są bojówki szyickie i jakie mają odchyly
  • Odpowiedz
@bombastick: a które to media jebią po Clinton i wychwalają Trumpa? Nawet cholera nie wiem, więc widocznie docierają do jakiejś śmiesznie wąskiej grupki. Po Clinton to jadą sami internauci, niejako w ramach naturalnej reakcji na totalnie jednostronną narrację medialną - omal nie zwymiotowałem, gdy będąc w hotelu odpaliłem telewizor, a tam dwójka idiotów dyskutuje o tym, jaki to Trump jest obrzydliwy, a jego zachowania - oburzające. Do tego traktowanie relacji jakiś
  • Odpowiedz