Wpis z mikrobloga

O KURCZAKI TAK SIĘ KOŃCZY SIEDZENIE NA MIRKO NAD RANEM PO PICIU
dzięki wszystkim za odpowiedzi, te bardziej i mniej śmieszne, gdzie te pierwsze przeważały, dostałam kilka śmieszkowych prywatnych wiadomości w podobnym stylu, dodatkowo czarnolisto uaktualnione o jedną różową, która chętnie by sobie pożartowała ze swojej wartości w imię śmieszkowania na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA
@Hannahalla: no bo wiesz. Ja jestem od wielu miesięcy ofiarą przemocy seksualnej w pracy - u Rudej wisi kalendarz z półnagimi facetami który dostaliśmy od firmy Sekspol (producent podzespołów elektronicznych do układówsterujących). Wyrazem naszej rozpaczy z powodu tej przemocy jest to, że od razu zaczęliśmy wciągać brzuchy, prężyć muskuły i udowadniać że jesteśmy lepsi. Wcale nie chodzi o to, że takie plakaty mężczyzn śmieszą, a w żadnym przypadku nie są uprzedmiotowieniem
@Theia: Wyobraź sobie, że jakaś laska podchodzi do faceta i pyta się czy mu zrobić loda, ten odmawia, ta mu proponuje hajs, czy facet by odpowiedział, że nie jest męską dziwką? Chyba nie, gdyby ten koles ci zaproponował zebyś mu obciągnęła za hajs to wtedy możnaby tak odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)