Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis dla obserwujących #nieznanagra tym razem gra #indie która od niedawna jest darmowa w tym również na #steam

Ultraworld: Exodus

Download: Itch.io , Steam

Ultraworld: Exodus (ulepszona wersja Ultraworld) to wizyta w dziwnym i mocno abstrakcyjnym świecie, którego gospodarzem jest sztuczna inteligencja. Czy będziecie jej w stanie pomóc?

Jeżeli ktoś miał styczność z oryginalną wersją gry (Ultraworld) i zraziła go dość pokręcona fabuła to polecam zapoznać się z wersją Exodus, w której autor poprawił wszystkie niejasności na które narzekali gracze.

Wizualnie przypomina mi Fract OSC tylko bez zagadek muzycznych.
Raffael - Kolejny wpis dla obserwujących #nieznanagra tym razem gra #indie która od n...
  • 4
  • Odpowiedz
@Raffael: Bardzo miła gra. Jedna z lepszych w jakie kiedykolwiek grałem. Przeszedłem obie części ze wszystkimi sekretami. Nawet niegłupi wątek filozoficzny i historyjka zostały wplecione.

Widzę, że bardzo dużo pracy zostało w to włożone, a pomimo to gra dostaje mierne oceny na Steam.
No więc ta poszukiwana prawda jest taka, że nie ma sensu się starać, bo i tak nikt nie doceni twojego wysiłku. Już wiem, że nie powinienem kończyć
  • Odpowiedz
Widzę, że bardzo dużo pracy zostało w to włożone, a pomimo to gra dostaje mierne oceny na Steam.


@Antyradek: Dostaje mierne, bo oryginalna gra czyli Ultraworld miała poważne problemy z wydajnością (brak optymalizacji, cięła się nawet na mocnych komputerach) a historia była bardzo niejasna i nie trzymała się kupy.

Exodus poprawia jedno i drugie, ale niestety mało kto z grających w Ultraworld sprawdził poprawioną wersję co widać po datach recenzji
  • Odpowiedz