Wpis z mikrobloga

Muszę wstać i przejść się po pokoju a i krew mnie zalewa kiedy widzę takie NIEZWYKLE AMBITNE EKSPERYMENTY SPOŁECZNE.

A WY CO BYŚCIE ZROBILI JAKBY DO WAS PODSZEDŁ BIEDNY CHŁOPCZYK I POPROSIŁ O PRZECZYTANIE CHOCIAŻ JEDNEJ STRONY? CO, NIE PRZECZYTACIE?? NO PIĘKNIE, W POLSCE JAK W LESIE, WIĘKSZOŚĆ LUDZI OCZYWIŚCIE ZLEKCEWAŻYŁA BIEDNEGO CHŁOPCZYKA, NO POSŁUCHAJCIE TEJ SMUTNEJ MUZYKI I POPATRZCIE JAK NADĘTY POLAK ODMAWIA TEMU OBCEMU CHŁOPCZYKOWI POCZYTANIA KSIĄŻKI NA ŚRODKU #!$%@? SKLEPU, CAŁKIEM NORMALNA SPRAWA A ZACHOWUJĄ SIĘ JAK DZIKUSY #!$%@? ROBAKI CO Z TEGO ŻE MOGŁEŚ MIEĆ CIĘŻKI DZIEŃ, JEDZIESZ DO SZPITALA ALBO CI SIĘ ŚPIESZY I TAK JESTEŚ ŚMIECIEM JEŻELI NIE PRZECZYTASZ TEJ STRONY, NIECH CAŁA POLSKA PATRZY JAKI Z CIEBIE PALANT OCZYWIŚCIE ZOSTAWCIE LAJKA I DAJCIE SUBA A NIEDŁUGO WIĘCEJ SPOŁECZNYCH EKSPERYMENTÓW

#polskiyoutube #bekazpodludzi #polakicebulaki #zdelegalizowacpolskiyoutube #eksperymentspoleczny
W.....i - Muszę wstać i przejść się po pokoju a i krew mnie zalewa kiedy widzę takie ...

źródło: comment_SP3o22PWRktcXCFTvnH3C94aloLtZERy.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Naxster: cześć, tutaj ten ''polski jutuber'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjaśnie prosto- po chwili nagrywania podbiegałem do osób, witałem sie i mówiłem,że to eksperyment społeczny, 99% osób wyrażała zgodę na wizerunek co jest oczywiście nagrane. Wysłać Ci pliki wetransferem żebyś sobie sprawdził?
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: nie potrzebuję dowodów. Nie łamiesz prawa - bardzo dobrze. Mam nadzieję, że dotyczy to WSZYSTKICH filmowanych. Choć zapewne ten z zamazaną to już nie - dlatego zamazany.
Oczywiście nie zmienia to podstawowych kretynizmów tego filmiku. Pseudobadanie, z oczywistym założeniem. Już w opisie jest "tylko jednej" strony.

a w komentach na fp pod tym materiałem?

Kilka osób odmówiło, jedna kompletnie zignorowała a inne w wzruszający
  • Odpowiedz