Wpis z mikrobloga

Festiwal food trucków zaliczony! Do 3/4 miejsc nie poszłam bo kolejka sięgała przez pół placu. Kurczak i krewetki mają zamówień na godzine oczekiwania, ale mają bajeczną salsę mango. (Smakowała mi bardziej niż krewetki), a oprócz tego sięgnęłam po churros z nutellą.

Warto na festiwal wyruszyć około 12 kiedy wszystko się otwiera i uderzyć na zamówienia systemem, bo można się nastać.
#szczecin #foodtruck #jedzenie
źródło: comment_7DSNaPjKV5R0VVD9X3AXgYMzj1BOAfJG.jpg
  • 15
@rudamaryja: Nie poszedłem tym razem. Poprzednio się nastałem i jedzenie wcale nie było tak super jak BroBugers, Mr Burger czy Only Kebab. W sumie oczekwiałem czegoś super i pewnie dlatego się zawiodłem. Aczkolwiek dziewczyna brała pizzę z jakiegoś foodtrucka i była smaczna.
@rudamaryja: zapiekanki były te same co na Dniach Morza. Tak jak wtedy mi smakowały, tak teraz kiepsko - niedopieczone, mniej dodatków.

Frytki - bez rewelacji, to zwykłe mrożone frytki.

Tortilla z krewetkami - 1,5h czekania (zdążyłem obrócić do Galaxy ( ͡ ͜ʖ ͡)), w smaku okej, ale chyba oczekiwałem czegoś lepszego.
@rudamaryja churrosy mrożonki ? Naturalnie świeżo zrobione mają konsystencję jak polskie oponki - bardzo puszyste z dziurami powietrza w środku. Mrożonki są trochę chrupiące a wsrodku lekki Zakalec. Na zewnątrz to jest czy w środku ?