Wpis z mikrobloga

@rzygaj:

Nie zesraj się pseudo męski patrioto z mentalnością niewolnika. Męski obowiązek- zostać kaleką bądź trupem w walce o nieswoje interesy? Bo martwy gdzieś daleko na froncie człowiek pomoże swojej rodzinie? Normalny wolny człowiek bierze rodzinę i spieprza w bezpieczne miejsce, normalny człowiek chce żyć, a nie umierać w imię wyimaginowanych wartości głoszonych przez polityków, którzy w dupie mają twoje życie i pieprzą o odwadze i poświęceniu. Niech sobie ludzie będą
@rzygaj:

Gardzę typami, którzy chcą decydować o życiu innych wbrew ich woli, dlatego gardzę prymitywami, którzy postulują wprowadzenie obowiązkowej służby wojskowej. Gardzę mentalną ciemnotą, która odbiera ludziom wolność wyboru.

Jak ze mną nie gadasz to #!$%@? z tego wątku, nikt cie tu nie zapraszał, pomogę ci usuwając twoje śmierdzące wypociny. Oszczędzę w takim razie zdrowym ludziom czytania.
@Dobre_bo_z_Marcepanem: nie jestem z pisu chamie, tchórzu. Gdybyś miał godność, odwagę to nie kasowałbyś wpisów tylko podją rękawicę. Ale ty jesteś tchórzem, śmierdzącym tchórzem. Ale mam dla ciebie (specjalnie z małej) informację. Zrobiłem zrzuty ekranowe zanim usunąłeś. Zrobię sobie z tego piękny wpisik.