Wpis z mikrobloga

@morfis2: @AdamoEL:
No niestety spora część społeczeństwa widziałaby to jako podstawę do odebrania dziecka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oczywiście dla mnie spoko, niech się uczy w odpowiednich warunkach.
  • Odpowiedz
@Argetlam: Ale jakiej sytuacji - że dziecko strzela z broni palnej, korzystając z ochrony oczu i uszu, pod okiem zapewne osoby starszej i doświadczonej (i jeszcze z uśmiechem na ustach!)? Szanuję i popieram!
  • Odpowiedz
@Argetlam: Jestem zachwycony. Mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia rutyna sprawi, że ten dzieciak zostanie bez opieki podczas takiej zabawy, albo nawącha się przypadkowo jakiejś chemii, lub będzie miał słabszy dzień pod względem psychiki.
  • Odpowiedz
@Argetlam: Moja prawie 6 letnia corka rowniez strzela na strzelnicy z broni palnej.
Dziecko jest pod opieka, dostaje duzy i ciezki karabin (nie ma szansy szybkie na podniesienie i obrocenie w innym kierunku niz cel) .22LR i naparza celujac z lunety.
Ale osobiscie nie wrzucam takich zdjec do sieci i jestem temu przeciwny.
A juz zwlaszcza gdy ultraprawicowiec wykorzystuje takie zdjecia swoich dzieci do propagandy.
  • Odpowiedz
@deeper: Szanse zawsze są. Będzie pod kontrolą w trakcie strzelania, to nie będzie pod taką samą kontrolą przy stole z nabojami, bo pod kontrolą będzie ktoś inny. Rutyna zabija i nigdy nie mów nigdy.
Wiele różnych przypadków było w stanach, ale nie ma kanału, w którym lecą takie filmiki, bo albo zwykle nikt nie nagrywa, albo nie jest to korzystne wizerunkowo dla strzelnic i producentów broni, aby rozgłaśniać takie sprawy.
Będziesz
  • Odpowiedz
@976497: ale o czym ty w ogole piszesz?
Mam wrazenie, ze nigdy nie byles na strzelnicy i nie masz pojecia jak to sie odbywa.
Wklejasz link gdzie chory na glowe koles strzela do instruktora?
Mogl tez zabic prowadzac samochod.
  • Odpowiedz
@deeper:

nie masz pojecia jak to sie odbywa


Właśnie czytam, jak to się odbywa - chory na głowę koleś dostał do ręki broń na strzelnicy do dyspozycji. Tak, czy nie?
Mógł zabić prowadząc samochód, ale nie zrobił tego jednak samochodem. Tak, czy nie? Pojawiła się okazja, że dostał broń do ręki, więc z niej skorzystał. Może Twoje dziecko pewnego dnia skorzysta z okazji, że do dyspozycji będzie miało broń w rękach
  • Odpowiedz
@976497: nie jestem az tak liberalny w kwestii dostepu do broni palnej zeby dac bron kazdemu, uwazam, ze to powinno byc jednak kontrolowane chocby z uwagi na chorych psychicznie... ale to co piszesz to juz jest absurd jakis...
  • Odpowiedz
@976497: Chory na głowę koleś może wsiąść w samochód.Tak, czy nie ?Może zabić dużo ludzi wystarczy że wjedzie w przystanek.Tak, czy nie ?
Może Twoje dziecko pewnego dnia skorzysta z okazji,że będzie miało w rękach nóż.Zadźga ciebie/siebie ?Tak czy nie ?
A może weźmie kamień jebnie kolegę w skroń ?Tak,czy nie ?

Ludzie chyba zapominają że człowieka można zabić czymkolwiek.Gołe rączki,noże,pałki,kamienie,śrubokręty itp.
Ale nie jak ktoś zobaczy broń palną i cukier
  • Odpowiedz
No niestety spora część społeczeństwa widziałaby to jako podstawę do odebrania dziecka ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Argetlam: Podejrzewam, że nie znam takich ludzi, a wokół mnie same lewaki. Zwykły chochoł. Absolutna większość ludzi nie ma żadnych emocji z tym związanych. Ot, hobby. Nawet nie mam co zaznaczyć, bo nie jestem zachwycony i nie mam mieszanych uczuć. Nie mam właściwie żadnych w tym temacie.
  • Odpowiedz