Wpis z mikrobloga

@mariusz5891: no ale też nie ma alternatywnego oprogramowania. Tylko dwa porty lan. Nie wiem, będziesz chciał się przeprowadzić i używac go z Lte i już lipa - nie pozwoli Ci na to zamknięte oprogramowanie. Ja w tej cenie wyrwalem ostatnio uzywke linksysa ea4500. Na Twoim miejscu bralbym uzywke wr1043nd, wdr3600 albo wdr4300. Potrzebujesz radia 5ghz?
  • Odpowiedz
@rawilson: Chciałbym, ponieważ obecnie w moim bloku na 2,4 mam sporo zawieszek. Ale problem polega na tym, że mój redmi3s i żony redmi3 nie obsługują tego pasma. A z tego co czytałem na tym wifi routerze istnieje możliwość jednoczesnego korzystania z obu tych pasm...
  • Odpowiedz
@mariusz5891: Tak, masz dwie sieci. Mam WDR4300 i śmiga stabilnie. Wcześniej ASUS RT-N18U, którego też mi polecano i fatalne oryginalne oprogramowanie musiało być szybko zmienione na Tomato. Kombinowałeś z kanałami, żeby optymalny dobrać?
  • Odpowiedz
@kasprzak: Póki co jadę na modemie huawei e5373 od plusa bo mam od nich LTE (przedłużyłem go niedawno na 90 GB za 20 zł - po rabacie smartdom), ale oddam cały zestaw chyba kumplowi bo on potrzebuje mobilnego, a ja teraz spróbuje stacjonarny. Odnoszę wrażenie, że ten modem od huaweia nie za bardzo dogaduje się z win10, często mi po prostu rozłącza całkowicie internet na moim lapku. Ostatnio obserwowałem na
mariusz5891 - @kasprzak: Póki co jadę na modemie huawei e5373 od plusa bo mam od nich...

źródło: comment_mwhQCgluiliwtrWhDuez4E5YkSjkZUwL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Trzeci wydaje się tutaj najsensowniej. Ewentualnie spróbować 9. Najgorszy kanał 6 :|

Ja mam na Lenovo inny problem, że automatycznie mnie nie łączy, też Win 10
  • Odpowiedz
Będę próbował w wolnej chwili zrobić reset, albo wrócę do Tomato. Potrzebowałem niedawno VPNa to też nie chciał odpalić na fabrycznym sofcie.
  • Odpowiedz